Ostali sportovi

Na međunarodnom atletskom mitingu u Zenici, koji je održan pod nepovoljnim vremenskim uvjetima, bh. bacač kugle Hamza Alić rezultatom 20,80 metara ispunio je normu za naredno Svjetsko prvenstvo, koje će se održati u Londonu.
07.06.2017. u 20:13

Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka danas je slavio u utrci na 800 metara na 8. međunarodnom atletskom mitingu koji se održava u Zenici na Atletskom stadionu Kamberovića polje, a u organizaciji Atletskog kluba Zenica.
07.06.2017. u 19:41

Stonoteniska reprezentacija Bosne i Hercegovine danas će otputovati na balkansko prvenstvo za kadete i juniore, koje će od 7. do 11. juna biti održano u u bugarskom gradu Albena.
06.06.2017. u 08:53

Bosanskohercegovački džudo reprezentativac Toni Miletić osvojio je bronzanu medalju na evropskom U-21 kupu koji je održan prošlog vikenda u austrijskom Leibnitzu.
05.06.2017. u 14:37

Najbolji bh. bokser Damir Beljo danas će u specijalnoj bolnici ''Aksis'' u Zagrebu operisati lakat.
05.06.2017. u 13:44

Olimpijski komitet Bosne i Hercegovine (OKBiH) obilježava 25 godina od osnivanja i nastupa na olimpijadi u Barceloni 1992. godine.
05.06.2017. u 13:04

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija BiH večeras je u jednoj izuzetno kvalitetnoj, dinamičnoj i uzbudljivoj utakmici poražena od reprezentacije Bjelorusije koja se trenutno nalazi na 13. mjestu na rang listi CEV-a (BiH se nalazi na 33. mjestu), saopćeno je iz Odbojkaškog saveza BiH.
04.06.2017. u 22:55

Sedme po redu BH Telecom Sportske igre mladih održane su danas po prvi put u novoizgrađenoj dvorani JP "Sportski centar Jablanica".
04.06.2017. u 17:12

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine izgubila je od selekcije Španije s 3:2 u setovima u trećem meču turnira druge runde kvalifikacija za FIVB svjetsko prvenstvo 2018. godine.
02.06.2017. u 23:19

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine upisala je prvu pobjedu na turniru druge runde kvalifikacija za FIVB svjetsko prvenstvo 2018. godine.
02.06.2017. u 09:26

Amel Tuka je slavio na atletskom mitingu "Giovanni Maria Idda" koji se održao u italijanskom Ponzanu.
02.06.2017. u 08:37

Upravni odbor Biciklističkog saveza Bosne i Hercegovine izabrao je Amara Njemčevića kao novog selektora za MTB (brdski) biciklizam.
01.06.2017. u 12:03

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine danas se u belgijskom Kortrijku sastaje sa selekcijom Latvije u 2. kolu turnira D-grupe druge runde kvalifikacija za FIVB svjetsko prvenstvo 2018. godine.
01.06.2017. u 09:17

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine izgubila poražena je od selekcije Italije u prvom meču turnira druge runde kvalifikacija za FIVB svjetsko prvenstvo 2018. godine.
31.05.2017. u 22:15

Sedmerostruka državna prvakinja i takmičarka UCI profesionalnog SMF tima iz Grčke nastupila je svjetskom kupu u Albstadtu. Tanović je tako na svom prvom nastupu u karijeri na svjetskom kupu zauzela 60. mjesto u najjačoj elite kategoriji. Utrka u Albstadtu već godinama okuplja najveći broj takmičara kao i najveću konkurenciju, tako je ženskoj elite kategoriji nastupilo 79. takmičarki iz 33 zemlje uključujući višestruke olimpijske, svjetske i evropske šampionke.
30.05.2017. u 12:46