Ostali sportovi

Bosanskohercegovački bokser Edin Puhalo, alijas Iron Puki, koji je prije nekoliko sedmica postao i prvak Evrope u WBO Federaciji, 26. maja pred sobom ima novi izazov i to pred domaćom publikom.
17.05.2019. u 17:14

Nedžad Husić, član Taekwondo kluba Novi Grad Sarajevo, plasirao se na Svjetskom taekwondo prvenstvu za seniore u Mančesteru među osam najboljih boraca svijeta.
17.05.2019. u 10:31

Mostar SG Staklorad bez problema je savladao Brotnjo u trećoj utakmici finala doigravanja za prvaka BiH u futsalu i na taj način osvojio šampionski pehar.
12.05.2019. u 23:26

Novi sportski uspjeh priredila je bh. sportska heroina, naša najbolja sportašica ikada Larisa Cerić, koja je na jedom od najačih natjecanja na planeti Grand Slam Baku 2019 osvojila srebrenu medalju.
12.05.2019. u 18:37

U Zenici je u subotu održano Državno atletsko prvenstvo za cicibane u Čitluku, na kome je nastupilo i pet takmičara iz AK Sloboda-Tehnograd, na kome su osvojili četiri medalje, od čega zlatnu i tri srebrne. Titulu prvaka BiH za 2019 godinu, osvojio je Imran Babajić u trci na 600 m.
12.05.2019. u 13:33

Finac Valtteri Bottas (Mercedes) bio je najbrži u kvalifikacijama za nedjeljnu utrku Formule 1 za Veliku nagradu Španije u Barceloni.
11.05.2019. u 19:13

Na Prvenstvu Bosne i Hercegvine u judou za juniore i juniorke održanom danas u Vitezu, dominirali su članovi Judo klub Bosna.
11.05.2019. u 18:33

Predsjednik Rusije Vladimir Putin učestvuje u utakmici Noćne hokejaške lige u Sočiju.
10.05.2019. u 17:59

Englez Judd Trump novi je svjetski prvak u snookeru.
07.05.2019. u 09:07

Mostar SG Staklorad sa dosta uspjeha počeo je odbranu titule najbolje ekipe u našoj zemlji u futsalu.
05.05.2019. u 23:00

Podjelom medalja u kategoriji džudistkinja do 63 kilograma spuštena je zavjesa na još jedan Evropski Judo kup za seniore i seniorke koji je po 14. put izuzetno uspješno organizovao Džudo savez Bosne i Hercegovine.
05.05.2019. u 21:20

Sedam setova medalja podijeljeno je prvog takmičarskog dana 14. Evropskog Judo kupa koji je danas počeo u dvorani KSC "Sabit Hadžić" na Ilidži.
04.05.2019. u 23:01

Odbojkaški klub invalida Fantomi od 7. do 9 juna organizira tradicionalni 18. međunarodni turnir u sjedećoj odbojci "Sarajevo Open 2019".
29.04.2019. u 15:40

Seniorska karate reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je odlične rezultate na 21. balkanskom prvenstvu, održanom od 25. do 27. aprila u Čačku.
29.04.2019. u 13:48

Na ekipnom Prvenstvu Bosne i Hercegovine u atletici za mlađe juniore i juniorke, održanom na Atletskom poligonu "Koševo", u obje konkurencije titule su osvojili članovi i članice Atletskog kluba Sarajevo.
29.04.2019. u 13:00