Ostali sportovi

Finalnim borbama u sedam kategorijama, kao i mečevima za bronzane medalje, okončan je Evropski judo kup za juniore "Sarajevo 2019" koji je ovog vikenda održan u glavnom gradu Bosne i Hercegovine.
07.07.2019. u 21:03

Preliminarne runde drugog dana takmičenja na Evropskom judo kupu za juniore "Sarajevo 2019" obilježili su ponajviše takmičari iz Izraela i Holandije.
07.07.2019. u 17:32

Prvi Hajdučki trail, koji je u subotu na planinsko brdskim dijelovima planina Tušnica i Kologaj okupio oko 100 trkača iz BiH i Hrvatske, završen je proglašenjem najboljih natjecatelja.
07.07.2019. u 12:25

Iza nas je luda večer u Las Vegasu i jedan od najspektakularnijih evenata u historiji UFC-a.
07.07.2019. u 10:01

Najuspješniji takmičari, nakon prvog dana Evropskog judo kupu Sarajevo 2019, su reprezentativci Srbije koji su osvojili po jedno zlato i srebro, te dvije bronze, dok su se bh. džudisti okitili s dva srebrena i jednim bronzanim odličjem.
06.07.2019. u 22:04

U njemačkom gradu Bottropu, danas je održan međunarodni atletski miting na kojem je učestvovao i najbolji bh. bacač kugle Mesud Pezer.
06.07.2019. u 14:38

Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka osvojio je šesto mjesto u utrci na 800 metara na mitingu Dijamantske lige u Lozani.
05.07.2019. u 20:58

Poslije pobjede na mitingu Dijamantske lige u Štokholmu i "Golden Spikea" u Ostravi, očekuje me još jedan veliki izazov u Lozani - izjavio je bh. atletičar Amel Tuka pred sutrašnji miting Dijamantske lige u Švicarskoj.
04.07.2019. u 15:26

Na sinoć završenom 49. balkanskom juniorskom atletskom prvenstvu (U20) u rumunskom Cluju, takmičari Bosne i Hercegovine osvojili su i treću medalju pa se danas, s jednom zlatnom i dvije srebrene medalje vraćaju kući.
04.07.2019. u 09:20

Radovi na Olimpijskom stadionu u Tokiju su pri kraju i do decembra ove godine 1,3 milijarde dolara vrijedan stadion bit će otvoren, objavili su organizatori Olimpijskih igara koje će se od 24. jula do 9. augusta 2020. održati u glavnom japanskom gradu.
03.07.2019. u 18:58

Desetostruka prvakinja BiH u biciklizmu Lejla Tanović pobijedila je na UCI C2 utrci u Hrvatskoj i osvojila novih 30 UCI bodova koji se računaju za svjetsku ranking listu i olimpijsku normu.
03.07.2019. u 12:47

Sarajlija Nermin Štitkovac, član AK Sarajevo, osvojio je srebrnu medalju u bacanju kugle na 49. balkanskom juniorskom prvenstvu (U20) u rumunskom Cluju.
02.07.2019. u 21:32

Bosanskohercegovački kick-bokser Dževad Poturak i bokser Adnan Redžović, uz plejadu drugih domaćih i stranih boraca, sutra će se boriti na vodećem svjetskom kick-box turniru King of Kings World Grand Prix (KOK WGP).
02.07.2019. u 17:45

Devetnaestogodišnji Belmin Mrkanović, član Atletskog kluba Doboj Istok, osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju u trci na 5.000 metara na dvodnevnom 49. balkanskom juniorskom prvenstvu (U20), koje je danas počelo u rumunskom Cluju.
02.07.2019. u 15:04

Goraždanski sportisti tradicionalno će učestvovati na 56. međuopštinskim omladinskim sportskim igrama (MOSI) koje sutra počinju na Sokocu.
02.07.2019. u 13:59