Ostali sportovi

Devete BH Telecom Sportske igre mladih nastavile su putovanje kroz gradove, a smijeh mališana odjekivao je na terenima u Zvorniku, Srebrenici, Bratuncu i Maglaju.
01.06.2019. u 13:42

Najbolji bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka osvojio je prvo mjesto u trci na 800 metara u okviru Dijamantske lige.
30.05.2019. u 21:58

Bosanskohercegovački atletičar Mesud Pezer, državni rekorder u bacanju kugle, osvojio je drugo mjesto na međunarodnom mitingu u austrijskom gradu St Polten.
30.05.2019. u 19:21

Jubilarno, deseto izdanje Međunarodnog atletskog mitinga "Zenica 2019", u organizaciji Atletskog kluba Zenica, bit će održano 12. juna, a dosad je prijavljeno 108 takmičara iz 25 zemalja.
30.05.2019. u 12:00

Muška odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je večeras u okviru 2. kola CEV Evropske srebrene lige u Kaknju od selekcije Austrije rezultatom 0:3 (12:25, 18:25 i 17:25).
29.05.2019. u 21:49

Bh. atletičar Amel Tuka zadovoljan je rezultatom ostvarenim na Devetom internacionalnom mitingu u italijanskom gradiću Kastiljone dela Peskaja gdje je slavio u trci na 800 metara.
27.05.2019. u 13:19

Prvog dana Svjetskog kupa u streljaštvu u Minhenu, teslićanka Tatjana Đekanović u disciplini vazdušna puška - seniorke, postavila je novi državni rekord BiH postigavši 625,4 kruga, koji su je odveli na 58. poziciju od ukupno 149 takmičarki svijeta, koliko je u nedjelju nastupilo u ovoj disciplini.
27.05.2019. u 11:25

Reprezentacija Finske novi je svjetski prvak u hokeju na ledu.
27.05.2019. u 09:28

Bosanskohercegovački atletičar Rusmir Malkočević, član Atletskog kluba Sloboda - Tehnograd, osvojio je drugo mjesto na u utrci na 400 m s preponama na Međunarodnom atletskom mitingu u Slovenskoj Bistrici.
27.05.2019. u 09:25

Karatisti tuzlanskog kluba "DO" osvojili su osam medalja, od kojih pet zlatnih, na jučer završenom Međunarodnom "Zubling kupu" u austrijskom gradu Leibnitzu, saznaje Fena.
26.05.2019. u 15:12

Najbolji hrvatski boksač u teškoj kategoriji 26-godišnji Filip Hrgović ostvario je i osmu pobjedu u profesionalnoj karijeri u isto toliko nastupa nakon što je nokautom u prvoj rundi pobijedio Amerikanca Grega Corbina.
26.05.2019. u 09:42

Na 19. međunarodnom Atletskom mitingu koji je održan danas u Slovenskoj Bistirci (Slovenija), u disciplini bacanje kugle nastupio je i Mesud Pezer.
25.05.2019. u 19:51

Tradicionalna sportska manifestacija Olympic Day 2019. koju su otvorili bh. olimpijci skijaši Emir Lokmić i Elvedina Muzaferija održana je u četvrtak u Mostaru na lokalitetu Vrela Bune.
23.05.2019. u 16:02

Sanjin Pehlivanović je uvjerljivo slavio u 6. kolu Balkan toura u bilijaru i prije završnog Mastersa osigurao titulu ukupnog pobjednika takmičenja na kojem učestvuju najbolji igrači bilijara na Balkanu.
22.05.2019. u 12:31

Trostruki šampion Formule 1 Niki Lauda, koji se smatra jednim od najboljih takmičara svih vremena i koji je kasnije postao uspješan avio poduzetnik, preminuo je jučer u 70. godini.
21.05.2019. u 08:22