Ostali sportovi

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci plasirala se u polufinale Evropsko prvenstva u Budimpešti.
18.07.2019. u 17:07

Sarajlija Nermin Štitkovac uspio je izboriti plasman u finale u bacanju kugle na Evropsko prvenstvo za juniore i juniorke (U20), koje je danas počelo u švedskom gradu Boråsu.
18.07.2019. u 14:24

Na 2. evropskim igrama u Minsku najbolja bosaskohercegovačka sportašica, judašica Larisa Cerić, osvojila je srebrenu medalju, prvo odličje za BiH na ovom takmičenju.
18.07.2019. u 09:06

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci ostvarila je petu pobjedu na Evropskom prvenstvu u Budimpešti.
17.07.2019. u 17:53

Naši mladi sportisti su se vrijedno pripremali sa svojim trenerima i očekujemo da u Bakuu imaju dobre nastupe i predstave BiH na najbolji mogući način.
17.07.2019. u 14:11

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci ostvarila je četvrtu pobjedu na Evropskom prvenstvu u Budimpešti.
16.07.2019. u 17:18

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci ostvarila je treću pobjedu na Evropskom prvenstvu u Budimpešti.
16.07.2019. u 13:23

Proteklog vikenda na Bjelašnici je održano međunarodno takmičenje u dalekometnom streljaštvu “Sarajevo Open” u okviru Balkanske lige u dalekometnom streljaštvu.
16.07.2019. u 11:03

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci ostvarila je i drugi trijumf na Evropskom prvenstvu u Budimpešti. Sa 3:0 u setovima BiH je pobijedila Hrvatsku, 25:21, 25:21, 25:13.
15.07.2019. u 20:58

Bosna i Hercegovina, koju su na Evropskom prvenstvu u atletici za mlađe seniore i seniorke (U23) od 11. do 14. jula u švedskom gradu Gävle predstavljala trojica atletičara i jedna atletičarka, nije uspjela osvojiti nijednu medalju, a niko se od njih nije plasirao ni u finale.
15.07.2019. u 15:48

Jedan od najboljih profesionalnih kickboxera u Bosni i Hercegovini Haris Brko Biber 20. jula nastupit će na borilačkoj priredbi u Istanbulu.
15.07.2019. u 15:35

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci pobjedom je započela nastup na Evropskom prvenstvu u Budimpešti.
15.07.2019. u 15:02

Desetostruka državna prvakinja Lejla Tanović pobijedila je UCI C2 utrku u Beogradu koja se održala na gradskom izletištu Košutnjak.
15.07.2019. u 10:35

Lewis Hamilton povećao je svoje vodstvo u ukupnom poretku Formule 1 u tekućoj sezoni, osvojivši prvo mjesto u utrci za Veliku nagradu Veliku Britanije. Bila je to rekordna šesta pobjeda domaćeg trkača u Silverstonu.
14.07.2019. u 18:33

Finalnim mečevima u sjedećoj odbojci i malom nogometu, koji su igrani u Gradskoj areni "Husejin Smajlović" u Zenici, okončane su 16. sportske igre ratnih vojnih invalida Federacije Bosne i Hercegovine, na kojima je sudjelovalo sedam kantonalnih ekipa i oko 350 učesnika.
14.07.2019. u 12:40