Ostali sportovi

Bosanskohercegovački atletičari osvojili dva prva i jedno drugo mjesto na 30. međunarodnom mitingu u Novom Mestu (Slovenija).
24.07.2019. u 22:20

Organizatori Ljetnih olimpijskih igara koje će se 2020. godine održati u Tokiju predstavili su medalje koje su u potpunosti napravljene od recikliranog materijala.
24.07.2019. u 21:07

Skupština Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) je u Lozani, godinu dana prije ljetnih olimpijskih igara u Tokiju, odlučila da boks ostaja na olimpijskom programu, dok je Međunarodnu boksersku asocijaciju (AIBA) suspendovala zbog očitih nepravilnosti u radu.
24.07.2019. u 16:40

Mladi sarajevski kick boxer Haris Biber ostvario je 16. pobjedu u profesionalnoj karijeri na borilačkoj priredbi održanoj u Istanbulu.
24.07.2019. u 11:27

Jedan od najtrofejnijih karate klubova u BiH - Tuzla Sinbra, poslije 22 godina promijenit će ime i ubuduće će nastupati kao KBS „Tuzla“, rečeno je na današnjoj konferenciji za novinare ovog kluba.
23.07.2019. u 17:59

Ministar kulture i sporta Kantona Sarajevo Mirvad Kurić primio je danas reprezentativce Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci koji su na nedavno održanom Evropskom prvenstvu u Budimpešti osvojili srebrenu medalju.
23.07.2019. u 17:08

Predsjednik i selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci Miralem Zubović i Mirza Hrustemović generalno su zadovoljni nastupom i rezultatom na Evropskom prvenstvu u Budimpešti gdje su odbojkaši BiH osvojili srebreni medalju.
23.07.2019. u 13:28

Prije nekoliko dana u Bosnu i Hercegovinu su se iz Mađarske s Evropskog prvenstva vratili reprezentativci naše zemlje u sjedećoj odbojci. Ovaj put okitili su se srebrenom medaljom, a jedini poraz koji su doživjeli na ovom prvenstvu bio je onaj protiv reprezentacije Rusije i to u finalu.
23.07.2019. u 10:37

Lorens Listo, dvanesterostruki šampion u skokovima s mostarskog Starog mosta, takmičit će se i ove godine na 453. skokovima sa Starog mosta koji će biti održani 28. jula.
23.07.2019. u 08:33

Na 9. Sportskim igrama mladih preostala su još da se održe takmičenja u četiri bh. grada, u kojim će djevojčice i dječaci imati priliku da se nadmeću u nogometu, rukometu, košarci, šahu, tenisu, stonom tenisu, atletici, odbojci, odbojci na pijesku i igri između dvije vatre.
22.07.2019. u 17:04

Na 5. međunarodnom turniru "Travnik open 2019 BH Telecom", koji je završen u nedjelju, prvo mjesto sa šest bodova iz sedam partija osvojio je Efim Muratović iz Goražda te tako postao prvi šahist s dva naslova pobjednika travničkog turnira.
22.07.2019. u 14:00

Najbolja bh. biciklistkinja i četverostruka balkanska prvakinja Lejla Tanović odbranila je titulu državne prvakinje na prvenstvu u olimpijskom brdskom biciklizmu održanom u Livnu.
22.07.2019. u 12:48

Zenički sportski trener, Husein Selimović – Musa, sinoć je preminuo u 60. godini života.
22.07.2019. u 10:23

Dobojlija Belmin Mrkanović u trci na 3.000 metara stipl danas je zauzeo 8. mjesto te postao i najuspješniji bh. predstavnik na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu za juniore i juniorke (U20) u švedskom gradu Boråsu, koje završava večeras.
21.07.2019. u 17:31

Evropski olimpijski festival mladih - EYOF večeras će svečano biti otvoren u Bakuu. Ceremonija otvaranja bit će održan u Kristalnoj areni u prisustvu 6.700 gledalaca.
21.07.2019. u 14:44