Ostali sportovi

Lični rekord i najbolji ovosezonski rezultat u svijetu od 7,24 metara bio je više nego dovoljan srpskoj atletičarki Ivani Španović da osvoji zlatnu medalju u skoku udalj na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.
05.03.2017. u 19:16

Austrijanac Michael Matt je pobjednik slaloma kojeg su skijaši u nedjelju vozili za Svjetski kup u Kranjskoj Gori, dok je hrvatski skijaš Matej Vidović zauzeo 21. mjesto.
05.03.2017. u 14:30

Ovo je sezona iz snova za skijašicu iz Slovenije koja je u pokazala najviše u brzim disciplinama i kombinaciji.
05.03.2017. u 09:18

U borbi divova, u krcatoj O2 Areni u Londonu, aktuelni WBC prvak u cruiseweightu Tony Bellew nokautirao je Davida Hayea, bivšeg cruiseweight i WBA svjetskog prvaka.
05.03.2017. u 08:34

Damir Beljo, najbolji bh. profesionalni bokser i višestruki prvak, uspješno je operisao lakat i oporavlja se nakon manjeg operativnog zahvata.
04.03.2017. u 22:33

Bosanskohercegovački atletičar Mesud Pezer osvojio je sedmo mjesto u bacanju kugle na 34. evropskom dvoranskom prvenstvu u atletici u Beogradu.
04.03.2017. u 20:35

Naš najbolji atletičar Amel Tuka nije nastupio u polufinalu Evropskog prvenstva u dvorani u Beogradu nakon što je zadobio povredu lijeve noge.
04.03.2017. u 19:41

U susretu 18. kola Premijer lige za odbojkašice, večeras je u Tuzli domaća Sloboda pobijedila ekipu Goražda rezultatom 3:0 (25:18, 25:14, 25:15).
04.03.2017. u 18:46

Bacač kugle iz Bosne i Hercegovine Mesud Pezer plasirao se u finale Evropskog prvenstva u dvorani koje se održava u Beogradu. Naš atletičar kuglu je bacio na 20.13 metara i kao sedmoplasirani se po rezultatu plasirao u finale.
04.03.2017. u 12:22

Na 34. evropskom dvoranskom prvenstvu u atletici u Beogradu danas će nastupiti bosanskohercegovački predstavnici Mesud Pezer u kvalifikacijama u bacanju kugle i Amel Tuka u polufinalu utrke na 800 m.
04.03.2017. u 10:13

Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka plasirao se u polufinale trke na 800 metara na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.
03.03.2017. u 12:40

Bosanskohercegovački atletičar Rusmir Malkočević postigao je najslabije vrijeme u kvalifikacijama utrke na 400 metara na 34. evropskom dvoranskom prvenstvu u atletici, koje je danas počelo u Beogradu.
03.03.2017. u 11:28

Evropsko prvenstvo u dvorani počinje sutra u Beogradu, uz učešće oko 1.100 najboljih atletičara iz 48 zemalja koji će se nadmetati u 26 atletskih disciplina u obje kategorije. Bosna i Hercegovina ima svoja tri predstavnika, Amela Tuku, Mesuda Pezera i Rusmira Malkočevića.
02.03.2017. u 22:17

Džudistkinja Larisa Cerić i karatist Meris Muhović proglašeni su najuspješnijim sportistima Kantona Sarajevo u 2016. godinu.
02.03.2017. u 21:08

Trideset četvrto evropsko dvoransko prvenstvo u atletici sutra počinje u Beogradu.
02.03.2017. u 12:38