Ostali sportovi

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine izgubila je od selekcije Španije s 3:2 u setovima u trećem meču turnira druge runde kvalifikacija za FIVB svjetsko prvenstvo 2018. godine.
02.06.2017. u 23:19

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine upisala je prvu pobjedu na turniru druge runde kvalifikacija za FIVB svjetsko prvenstvo 2018. godine.
02.06.2017. u 09:26

Amel Tuka je slavio na atletskom mitingu "Giovanni Maria Idda" koji se održao u italijanskom Ponzanu.
02.06.2017. u 08:37

Upravni odbor Biciklističkog saveza Bosne i Hercegovine izabrao je Amara Njemčevića kao novog selektora za MTB (brdski) biciklizam.
01.06.2017. u 12:03

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine danas se u belgijskom Kortrijku sastaje sa selekcijom Latvije u 2. kolu turnira D-grupe druge runde kvalifikacija za FIVB svjetsko prvenstvo 2018. godine.
01.06.2017. u 09:17

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine izgubila poražena je od selekcije Italije u prvom meču turnira druge runde kvalifikacija za FIVB svjetsko prvenstvo 2018. godine.
31.05.2017. u 22:15

Sedmerostruka državna prvakinja i takmičarka UCI profesionalnog SMF tima iz Grčke nastupila je svjetskom kupu u Albstadtu. Tanović je tako na svom prvom nastupu u karijeri na svjetskom kupu zauzela 60. mjesto u najjačoj elite kategoriji. Utrka u Albstadtu već godinama okuplja najveći broj takmičara kao i najveću konkurenciju, tako je ženskoj elite kategoriji nastupilo 79. takmičarki iz 33 zemlje uključujući višestruke olimpijske, svjetske i evropske šampionke.
30.05.2017. u 12:46

Oko stotinu građana Zenice uzelo je učešće na 12. „Kritičnoj masi“, obilježavajući na ovaj način godinu dana od pokretanja ove aktivnosti u tom gradu koja za cilj ima edukaciju biciklista, te apelovanje na vlasti da poboljšaju prava biciklista u saobraćaju, javlja Anadolu Agency (AA).
28.05.2017. u 13:55

U prepunoj dvorani i sjajnoj atmosferi, koja nije česta u sportu sa malim reketom i lopticom, STK Mostar osvojio je svoj četvrti naslov prvaka Bosne i Hercegovine. U odlučujućem meču savladana je Vogošća, a konačni rezultat bio je 4:1 za domaće.
27.05.2017. u 19:03

Na Gradskom olimpijskom bazenu u Banjaluci jutros su počele kvalifikacione trke na međunarodnom plivačkom mitingu "Banjaluka open 2017" u kojem će tokom vikenda učestvovati 368 plivača, iz 36 klubova iz osam zemalja.
27.05.2017. u 11:29

Talijanski biciklist Vincenzo Nibali (Bahrain), prošlogodišnji pobjednik "Gira d'Italia", pobjednik je 16., "kraljevske" etape ovogodišnjeg izdanja "Gira" vožene od Rovette do Bormija u dužini od 222 kilometra tijekom koje su vozači prešli preko tri velika uspona, Mortirola, Stelvija i Umbraila.
23.05.2017. u 19:55

Rijetko viđen incident dogodio se nakon meča za IBF-ov privremeni pojas super srednje kategorije u Oxon Hillu u Marylandu.
22.05.2017. u 19:57

Odbojkaški klub invalida (OKI) Fantomi pobijedio je reprezentaciju Azerbejdžana s 2:0 u setovima (26:24, 25:18) u prvom susretu turnira u sjedećoj odbojci ''Sarajevo Open 2017.'', koji se održava u Kulturno-sportskom centru Ilidža.
19.05.2017. u 21:50

Španac Omar Fraile (Dimension Data) pobjednik je 11. etape biciklističke utrke Giro d'Italia.
17.05.2017. u 19:33

Bosanskohercegovački atletičari Mesud Pezer i Abedin Mujezinović imali su iza sebe izuzetno uspješan vikend.
15.05.2017. u 11:16