Ostali sportovi

Odbojkašice Bimal Jedinstva plasirale su se u polufinale play-offa prvenstva BiH, nakon što su večeras u Brčkom pobijedile tuzlansku Slobodu rezultatom 3:0 (25:13, 25:10, 25:14).
23.03.2018. u 20:45

Predsjednik Olimpijskog komiteta BiH Siniša Kisić izrazio je zadovoljstvo što pripreme za Evropski zimski olimpijski festival mladih /EYOF/ u Sarajevu i Istočnom Sarajevu, koji će biti održan u februaru 2019. godine, idu planiranim tempom.
22.03.2018. u 16:12

Najbolji bosanskohercegovački bacač kugle Mesud Pezer od danas je novo "zaštitno lice" kompanije Hifa Petrol iz Tešnja.
20.03.2018. u 15:05

Najbolja bosanskohercegovačka judistkinja Larisa Cerić ostvarila je još jedan veliki uspjeh na međunarodnoj sceni.
20.03.2018. u 14:23

Članovi Taekwondo kluba „Bugojno“ osvojili su dvanaest medalja na državnom prvenstvu koje je, u organizaciji Taekwondo saveza BiH i Taekwondo kluba “Goku”, održano u Brčkom.
19.03.2018. u 15:59

Michael Schumacher, jedan od najboljih vozača u historiji Formule 1, prije više od četiri godine doživio je tešku nesreću na skijanju.
19.03.2018. u 15:21

Seniorski reprezentativac Bosne i Hercegovine u brzom klizanju (short track), Tarik Omeragić, uz podršku Saveza klizačkih sportova BiH, prošlog vikenda učestvovao je ne Svjetskom prvenstvu u Montrealu (Kanada).
19.03.2018. u 10:48

Ekipa Mostar SG Staklorad pobijedila je momčad Centra sa 5:2 u derbi utakmici 16. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
18.03.2018. u 21:22

Svečanom ceremonijom na Olimpijskom stadionu u Pyeongchangu završene su 12. Zimske paraolimpijske igre, a bh. tim se u domovinu vraća s još jednim zapaženim rezultatom Ilme Kazazić koja je na današnjoj utrci slaloma za žene ostvarila do sada najbolji plasman za BiH, zauzevši 12 mjesto.
18.03.2018. u 18:40

Najbolja bh. džudistkinja Larisa Cerić ostvarila je još jedan veliki uspjeh u svojoj karijeri osvojivši zlatnu medalju na Grand Slamu u Ekaterinburgu u Rusiji.
18.03.2018. u 16:08

Amerikanka Mikaela Shiffrin pobjednica je zadnjeg ženskog slaloma sezone Svjetskog kupa alpskih skijašica u švedskom Areu.
17.03.2018. u 15:07

Austrijanac Marcel Hirscher pobjednik je zadnje veleslalomske utrke sezone Svjetskog kupa u alpskom skijanju u švedskom Areu.
17.03.2018. u 14:33

U prvoj utakmici četvrtfinala play-offa za odbojkašice, večeras je u Tuzli ekipa Bimal Jedinstva iz Brčkog pobijedila domaću Slobodu rezultatom 3:0 (25:7, 25:12, 25:20).
16.03.2018. u 21:31

Poljak Kamil Stoch pobjednik je takmičenja za Svjetski kup u skijaškim skokovima u norveškom Trondheimu (146 i 141 m/285,4).
15.03.2018. u 21:37

Švicarcu Beatu Feuzu bilo je dovoljno treće mjesto na posljednjem spustu sezone, voženom na završnici Svjetskog skijaškog kupa, za osvajanje malog Kristalnog globusa u toj disciplini.
14.03.2018. u 16:20