Ostali sportovi

Tradicionalna sportska manifestacija Olympic Day 2019. koju su otvorili bh. olimpijci skijaši Emir Lokmić i Elvedina Muzaferija održana je u četvrtak u Mostaru na lokalitetu Vrela Bune.
23.05.2019. u 16:02

Sanjin Pehlivanović je uvjerljivo slavio u 6. kolu Balkan toura u bilijaru i prije završnog Mastersa osigurao titulu ukupnog pobjednika takmičenja na kojem učestvuju najbolji igrači bilijara na Balkanu.
22.05.2019. u 12:31

Trostruki šampion Formule 1 Niki Lauda, koji se smatra jednim od najboljih takmičara svih vremena i koji je kasnije postao uspješan avio poduzetnik, preminuo je jučer u 70. godini.
21.05.2019. u 08:22

Ekipa ZAMM mC osvojila je titulu Lige prvaka u amaterskom futsalu – UEFS XXIX Champions league porazivši u Sarajevu jučer u finalu prošlogodišnje pobjednike Torpedo Mami iz Moskve rezultatom 3:2.
19.05.2019. u 13:55

Konačan poredak za sezonu 2018./2019.: ZRS 18, Dalmacija 14, Nada 11, Ljubljana 5 i Čelik -2 boda.
19.05.2019. u 11:27

Takmičari taekwondo kluba Novi Grad Sarajevo osvojili su sedam zlatnih i dvije bronzane medalje, kao i pehar za trećeplasiranu ekipu u seniorskoj konkurenciji na internacionalnom prvenstvu Podgorica Open, koje je održano u subotu u crnogorskoj prijestolnici.

Američki bokser Deontay Wilder (33) brutalno je u Brooklynu nokautirao sunarodnjaka Dominica Breazealea (33) nakon dvije minute i 17 sekundi borbe.
19.05.2019. u 09:28

Erko Jun došao je do svoje treće MMA pobjede. Model rodom iz BiH, a u posljednje vrijeme sve ozbiljniji MMA borac, nokautirao je do sada najozbiljnijeg protivnika. Akop Szostak pao je za samo pola minute.
19.05.2019. u 09:27

Bosanskohercegovački bokser Edin Puhalo, alijas Iron Puki, koji je prije nekoliko sedmica postao i prvak Evrope u WBO Federaciji, 26. maja pred sobom ima novi izazov i to pred domaćom publikom.
17.05.2019. u 17:14

Nedžad Husić, član Taekwondo kluba Novi Grad Sarajevo, plasirao se na Svjetskom taekwondo prvenstvu za seniore u Mančesteru među osam najboljih boraca svijeta.
17.05.2019. u 10:31

Mostar SG Staklorad bez problema je savladao Brotnjo u trećoj utakmici finala doigravanja za prvaka BiH u futsalu i na taj način osvojio šampionski pehar.
12.05.2019. u 23:26

Novi sportski uspjeh priredila je bh. sportska heroina, naša najbolja sportašica ikada Larisa Cerić, koja je na jedom od najačih natjecanja na planeti Grand Slam Baku 2019 osvojila srebrenu medalju.
12.05.2019. u 18:37

U Zenici je u subotu održano Državno atletsko prvenstvo za cicibane u Čitluku, na kome je nastupilo i pet takmičara iz AK Sloboda-Tehnograd, na kome su osvojili četiri medalje, od čega zlatnu i tri srebrne. Titulu prvaka BiH za 2019 godinu, osvojio je Imran Babajić u trci na 600 m.
12.05.2019. u 13:33

Finac Valtteri Bottas (Mercedes) bio je najbrži u kvalifikacijama za nedjeljnu utrku Formule 1 za Veliku nagradu Španije u Barceloni.
11.05.2019. u 19:13

Na Prvenstvu Bosne i Hercegvine u judou za juniore i juniorke održanom danas u Vitezu, dominirali su članovi Judo klub Bosna.
11.05.2019. u 18:33