Ostali sportovi

Ruski hokejaši i navijači proslavili su osvajanje zlatne olimpijske medalje pjevanjem državne himne dok je na ceremoniji dodjele odličja izvođena olimpijska himna.
25.02.2018. u 17:40

Veliki doping skandal koji trese Rusiju od Zimskih olimpijskih igara u Sočiju 2014. godine nije bacio mrlju na Igre koje su završene u Pyeongchangu, izjavio je predsjednik Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) Thomas Bach.
25.02.2018. u 17:09

Posljednjeg dana 23. zimskih olimpijskih igra u Peongchangu podijeljene su četiri kompleta medalja. U zadnjoj disciplini Igara Marit Bjoergen osvojila je zlato u utrci skijaškog trčanja na 30 kilometara.
25.02.2018. u 12:24

Hokejaška reprezentacija Rusije osvojila je zlatnu medalju na 23. zimskim olimpijskim igrama u Pyeongchangu nakon što je u finalu pobijedila Njemačku u produžetku sa 4:3 (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0).
25.02.2018. u 10:20

Nakon što je prošle sedmice slavila u superveleslaomu, Čehinja Ester Ledecka je u PyeongChangu osvojila zlatnu medalju i u snowboardu te tako postala prva žena koja je osvajala zlatne medalje u dva različita sporta na zimskim olimpijskim igrama.
24.02.2018. u 13:10

Bosna i Hercegovina na predstojećim Paraolimpijskim zimskim olimpijskim igrama, od 9. do 18. marta Pyeongchangu, imat će jednu predstavnicu - alpsku skijašicu Ilmu Kazazić.
24.02.2018. u 12:33

Hokejaši Rusije i Njemačke igrat će u finalu olimpijskog turnira u Pyeongchangu.
23.02.2018. u 16:08

Atletski reprezentativac Rusmir Malkočević, član AK Sloboda-Tehnograd, najuspješniji je sportista Tuzle u prošloj godini, odlučio je žiri 58. izbora najboljih u organizaciji Sportskog saveza Grada Tuzla.
22.02.2018. u 21:16

Da li ste spremni za do sada neviđeni spektakl kada su u pitanju fudbalski događaji?
22.02.2018. u 18:11

Selektor hokejaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Brian Jokat objavio spisak od 20 igrača koji će nastupiti na kvalifikacionom turniru za svjetsko prvenstvo Treće divizije od 25 do 28. februara u Zetri.
22.02.2018. u 13:13

Švicarska skijašica Michelle Gisin osvojila je zlatno olimpijsko odličje u alpskoj kombinaciji.
22.02.2018. u 08:57

Tridesetpetogodišnji švedski skijaš Andre Myhrer osvojio je olimpijsko zlato u slalomu koji se u četvrtak održao u skijaškom centru Jongpjong, dok su glavni favoriti Austrijanac Marcel Hirscher i Norvežanin Henrik Kristoffersen ostali bez plasmana.
22.02.2018. u 08:36

Najbolji bosanskohercegovački atletičari Amel Tuka i Mesud Pezer osvojili su prva mjesta, dok je Abedin Mujezinović bio drugi na međunarodnom atletskom dvoranskom mitingu "Serbia Open" u Beogradu.
21.02.2018. u 21:36

Olimpijski timovi Norveške i Njemačke i nakon 12. takmičarskog dana na Zimskim olimpijskim igrama u Pyeogchangu vode borbu za prvo mjesto na tabeli osvajača medalja.
21.02.2018. u 17:01

Marit Bjoergen, norveška reprezentativka u skijaškom trčanju ispisala je istoriju Zimskih olimpijskih igara. Ona je danas u timskom sprintu sa selekcijom Norveške osvojila bronzanu medalju u Pyeongchangu, što je njeno 14 olimpijsko odličje, čime je srušila rekord zemljaka Olea Einara Bjoerndalena i postala najuspješnija sportistkinja zimskih igara.
21.02.2018. u 13:33