Ostali sportovi

Na sastanku Tehničke komisije Balkanske odbojkaške asocijacije - BVA, održanom danas u Istanbulu, između ostalog, definisani su organizatori, termini i učesnici BVA takmičenja u odbojci i odbojci na pijesku u 2017. godini.
27.03.2017. u 14:21

Kako bi skrenuli pažnju na bicikliste kao najugroženije učesnike u saobraćaju, danas je više od stotinu biciklista rekreativaca "Kritične mase" na glavnim sarajevskim saobraćajnicama napravilo krug po gradu.
25.03.2017. u 17:43

Norveška reprezentacija u skijaškim letovima u sastavu Robert Johansson, Johann Andre Forfang, Anders Fannemel i Andreas Stjernen pobjednik je momčadskog natjecanja na završnici Svjetskog kupa na Planici.
25.03.2017. u 13:36

Sportisti Specijalne Olimpijade BiH doputovali su danas u Sarajevo nakon učešća na Zimskim olimpijskim igrama u Austriji sa 14 osvojenih medalja.
25.03.2017. u 12:55

Austrijanac Stefan Kraft pobjedom u pretposljednjem takmičenju ovosezonskog Svjetskog kupa skijaša skakača održanom u petak na Planici stigao je nadomak osvajanja velikog Kristalnog globusa.
24.03.2017. u 20:37

Naši sportisti su okončali svoja takmičenja na Zimskim olimpijskim igrama koje se od 14.-25. marta, održavaju u Austriji.
24.03.2017. u 09:35

Šveđanin Andre Myhrer pobjednik je slaloma na završnici Svjetskog skijaškog kupa u Aspenu, on je slavio sa 14 stotinki ispred drugog Nijemca Felixa Neureuthera, odnosno 15 ispred trećeg Austrijanca Michaela Matta, dok je ukupni pobjednik Svjetskog kupa i osvajač malog slalomskog Globusa Marcel Hirscher s vodećeg mjesta nakon prve vožnje pao na četvrtu poziciju.
19.03.2017. u 21:50

Talijanka Federica Brignone pobjednica je veleslaloma na završnici Svjetskog skijaškog kupa u Aspenu, dok je Francuskinja Tessa Worley osvojila mali Kristalni globus u toj disciplini.
19.03.2017. u 21:07

Prvu zlatnu medalju za sportiste Specijalne olimpijade BIH na Zimskim olimpijskim igrama danas je osvojio Andrija Radoš u alpskom skijanju u disciplini SUPER G.
19.03.2017. u 19:24

Specijalne zimske olimpijske igre sinoć su zvanično otvorene na stadionu “Planai” u Schladmingu.
19.03.2017. u 16:19

Hokejaši Washingtona svladali su na gostovanju Tampa Bay sa 5-3 i postali prva momčad ove sezone u NHL-u koja je osvojila 100 bodova i osigurala nastup u doigravanju 11 utakmice prije završetka regularnog dijela ligaškog natjecanja.
19.03.2017. u 11:20

Austrijanac Stefan Kraft je na kraju prve serije ekipnog takmičenja skijaša skakača za Svjetski kup na letaonici u norveškom Vikersundu doskočio na rekordna 253,5 metra.
18.03.2017. u 20:24

Mladi bosanskohercegovački bokser Adem Fetahović plasirao se u četvrtfinale Evropskog prvenstva za takmičare do 22 godine u rumunskom gradu Braila.
16.03.2017. u 18:08

Slovenka će imati još priliku da osvoji i mali kristalni globus u superveleslalomu koji će se također voziti na finalu u Aspenu
16.03.2017. u 10:22

Talijan Dominik Paris pobjednik je posljednjeg spusta sezone Svjetskog kupa u alpskom skijanju koji je održan u Aspenu, a mali Kristalni globus u ovoj disciplini osvojio je njegov sunarodnjak Peter Fill.
15.03.2017. u 19:19