Ostali sportovi

Britanski bokser Anthony Joshua pred 80.000 gledalaca odbranio je titule svjetskog prvaka u četiri kategorije (WBA, IBF, WBO i IBO), a nakon meča pokazao je i o kakvoj se osobi radi.
23.09.2018. u 11:53

Britanac Anthony Joshua odbranio je naslove bokserskog prvak prema WBA, WBO i IBF verzijama, nakon što je na Wembleyu nokautom u 7. rundi savladao Rusa Aleksandera Povetkina.
22.09.2018. u 23:57

Najbolji bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka u subotu na Ekipnom prvenstvu Bosne i Hercegovine u Zenici utrkom na 400 m završava sezonu, koju je obilježio dobar početak, ali i teža povreda koja ga je udaljila od zactranog cilja i novih vrhunskih rezultata.
20.09.2018. u 15:58

Na Svjetskom prvenstvu u judou, koje je danas počelo u Bakuu, boje Bosne i Hercegovine branit će troje takmičara Larisa Cerić, Petar Zadro i Harun Sadiković. Najbolja bh. judašica Larisa Cerić će se u kategoriji +78 kg na startu boriti protiv Slovenke Anamari Velenšek.
20.09.2018. u 15:19

Godišnju nagradu "Nijaz Slipičević", koju treću godinu za redom dodjeljuje Fonadacija Slipičević, na svečanosti u četvrtak dobit će karataš Ivan Klepić, osvajač naslova evropskog prvaka.
19.09.2018. u 12:57

Nakon Sappora od zajedničke kandidature za domaćinstvo zimskih olimpijskih igara 2026. godine odustali su i talijanski gradovi Cortina d’Ampezzo, Milan i Torino.
18.09.2018. u 21:58

Španjolka Selija Barkn Arozamena, evropska amaterska šampionka u golfu i najbolja sportistkinja Univerziteta Iowa, ubijena je na golf terenu u Koldvoter Linksu (SAD), na kome je trenirala i spremala se za takmičenja.
18.09.2018. u 18:31

Mladi bosanskohercegovački džudist Toni Miletić osvojio je peto mjesto na Evropskom juniorskom prvenstvu u Sofiji.
18.09.2018. u 12:33

Japanski grad Saporo odustao je od kandidature za domaćinstvo Zimskih olimpijskih igara 2026. godine nakon nedavnog zemljotresa koji je pogodio grad i okolicu.
17.09.2018. u 16:46

Braća Martin i Valent Sinković osvojili su naslov svjetskih prvaka u dvojcu bez kormilara na Svjetskom veslačkom prvenstvu u Plovdivu.
15.09.2018. u 15:29

Damir Beljo je u subotu na borilačkom spektaklu Zagreb Fight Night u odličnoj borbi pobijedio Lukasa Paszkowskog. Nekoliko danas kasnije nakon što su se slegli utisci povratka u ring napisao je i emotivnu poruku na svom profilu na Facebooku.
12.09.2018. u 16:47

Krajem ovog mjeseca Sarajevo će biti domaćin mnogobrojnim natjecateljima koji će sudjelovati na drugom "Skakavac Trailu".
11.09.2018. u 09:50

Mladi hrvač sarajevske Bosne Nikica Vujičić osvojio je dvije medalje na Balkanskom prvenstvu za kadete koje je održano proteklog vikenda u Sarajevu.
10.09.2018. u 12:41

Bosanskohercegovački bokser Damir Beljo pobjedom se vratio u ring.
08.09.2018. u 21:36

Red Bull Cliff Diving takmičenje u Mostaru bilo je spektakularno, kako se i očekivalo, a na Starom mostu pred 15 000 gledalaca pobijedili su Gary Hunt i Adriana Jimenez.
08.09.2018. u 18:43