UG Mostarski Rođeni podržalo odluku Veleža o promijeni trenera

Autor
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

Nakon neopozive ostavke trenera u javnosti su se pojavile razne priče "dušebrižnika" koje mahom unose smutnju i nemir među naše navijače a samim tim i članove našeg udruženja, želimo poslati jasnu poruku široj javnosti da UGMR nedvosmisleno i bez ustezanja podržava i stoji uz odluke FK Velež.

Foto: Facebook

Nakon godina lutanja i srozavanja ugleda imena našeg kluba, danas konačno imamo upravljačke strukture FK Velež koje su uradile i rade mnoge dobre stvari u interesu našeg kluba! 

Raja mnogo smo mi više prosli i težih perioda je bilo od ovih.. izborili smo se sa svim pa ćemo i sa ovim i ne smijemo imati drugih smjernica, ne smijemo se pokolebavati i razvodnjavati, moramo nastaviti još jače  i nećemo dozvoliti da olako sve ispustimo iz ruku i skrenemo sa puta izgradnje evropskog Veleža!

Gospodinu Rahimiću veliko hvala, i želimo mu svaku sreću u nastavku karijere”, navodi se u saopstenju.


(24sata.info)

Pošaljite Facebook komentar