Košarka

Drugu sezonu zaredom Portland Trail Blazersi su doživjeli takozvanu “metlu” u play-offu, poraženi su u seriji sa 0-4. Ovog puta za utjehu im svakako treba poslužiti da nisu ispali već u prvoj rundi, što je lani bio slučaj, već su dogurali do finala Zapadne konferencije.
21.05.2019. u 08:21

Trostrukom europskom košarkaškom prvaku Olympiacosu prijeti izbacivanje u drugu grčku ligu nakon što je klub u ponedjeljak odbio nastupiti u prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja protiv Panathinaikosa.
21.05.2019. u 08:44

Toronto Raptorsi svladali su Milwaukee Buckse 118:112 nakon dva produžetka i smanjili rezultat na 2:1 u finalu Istočne konferencije NBA lige.
20.05.2019. u 09:39

Košarkaši CSKA osvojili su naslov europskog prvaka nakon što su u finalu Eurolige pobijedili Andolu Efes 91:83 (29:20, 15:22, 24:20, 23:21).
19.05.2019. u 23:00

Košarkaši Sparsa pobijedili su danas u Sarajevu ekipu Širokog sa 70:63, u drugom susretu finala play-offa prvenstva Bosne i Hercegovine.
19.05.2019. u 18:58

Portland Trail Blazersi su drugi put zaredom ispustili veliko vodstvo protiv aktuelnih prvaka i sada se nalaze pred eliminacijom. Golden State Warriorsi kao gosti su slavili u Moda Centeru sa 110:99 i tako poveli sa 3-0 u seriji finala Zapada.
19.05.2019. u 08:49

Milwaukee Bucksi poveli su 2:0 u finalu Istočne konferencije NBA lige nakon što su u drugoj utakmici finalne serije svladali Toronto Raptorse 125:103.
18.05.2019. u 09:48

Košarkaši Anadola Efesa plasirali su se u finale Eurolige nakon što su u prvom polufinalu Final Foura Eurolige pobijedili Fenerbahče 92:73 (19:20, 26:20, 23:17, 24:16).
17.05.2019. u 20:27

Košarkaši Širokog pobijedili su večeras na "Pecari" ekipu Sparsa sa 77:66 u prvom susretu finala play-offa prvenstva Bosne i Hercegovine. Širokobriježani su tako poveli sa 1-0 u finalnoj seriji koja se igra na tri dobijena meča.
16.05.2019. u 23:35

Košarkaši Milwaukeeja poslije preokreta u finišu utakmice pobijedili su Toronto 108:100 u prvoj utakmici finala Istočne konferencije NBA lige.
16.05.2019. u 11:17

Uoči prve utakmice finala domaćeg košarkaškog prvenstva između Širokog i Sparsa trener Širokobriježana Danijel Jusup izjavio je kako su njegovi igrači svojim radom zaslužili plasman u finale te da se nada kako će uspjeti iskoristiti ponuđenu šansu.
15.05.2019. u 17:28

Košarkaši Sparsa i Širokog Brijega sutra počinju finalnu seriju play-offa prvenstva Bosne i Hercegovine.
15.05.2019. u 15:35

Održana je draft lutrija na kojoj je određen redosljed biranja na NBA draftu. Apsolutni pobjednik je ekipa New Orleansa.
15.05.2019. u 08:52

Golden State Warriorsi slavili su trijumf nad Portland Trail Blazersima u prvoj utakmici finala Zapadne konferencije, 116:94.
15.05.2019. u 08:22

NBA košarkaška momčad Cleveland Cavaliers za novoga je trenera imenovala Johna Beileina, dosadašnjeg trenera Sveučilišta Michigan. 66-godišnji Beilein s Cavsima je potpisao ugovor na pet godina.
13.05.2019. u 21:42