Košarka

Košarkaši Sparsa večeras su u dvorani Grbavica pobijedili ekipu tuzlanske Slobode sa 84:59 u 7. kolu Prvenstva Bosne i Hercegovine.
02.12.2017. u 20:48

Košarkaši Cedevite su u utakmici 10. kola regionalne ABA lige rutinski na svom terenu savladali skopski MZT s rezultatom 77:65.
02.12.2017. u 19:22

Jusuf Nurkić spada među sportiste koji gledaju mnogo dalje od terena i ne libe se komentirati teme pred kojima mnogi zatvaraju oči...
02.12.2017. u 11:42

Košarkaši Crvene zvezde razbili su tradiciju u Madridu i pobijedili Real sa 87:83 u desetom kolu Eurolige.
01.12.2017. u 23:51

Bosanskohercegovački košarkaš Jusuf Nurkić odigrao je odličnu partiju protiv Milwaukee Bucksa, ali njegovi Portland trail Blazersi nisu uspjeli dobiti taj meč. Nurkić je imao učinak od 25 poena i 11 skokova, ali Bucksi su slavili rezultatom 103:91.
01.12.2017. u 08:53

Košarkaški klub Zrinjski uputio je posljednji pozdrav Slobodanu Praljku, inače predsjedniku HKK Zrinjski u sezoni 1996/97. godina.
30.11.2017. u 13:12

Košarkaši Bosne Royal večeras su u Skenderiji poraženi od slovenskog predstavnika Sixt Primorke iz Kopra sa 80:57 (16:11, 24:12, 21:14, 19:20 ) u prvom susretu 7. kola ABA lige 2.
28.11.2017. u 20:58

Portland Trail Blazersi su u sinoćnjoj utakmici savladali New York Knickse rezultatom 103:91, a bh. košarkaš Jusuf Nurkić postigao je 12 poena za pobjednički tim, Blazersi su dobro otvorili utakmicu te su prvu četvrtinu dobili rezultatom 30:23, dok su na poluvremenu imali prednost 53:37.
28.11.2017. u 08:15

Zmajevi su izgubili bitku u Roanu. Francuzi su pobijedili 84:65 i opravdali ulogu favorita u susretu 2. kola kvalifikacija za SP, ali vrijedi naglasiti kako su reprezentativci pružali dobar otpor do sredine treće četvrtine, kada su bili potpuno ravnopravan protivnik domaćinu.
27.11.2017. u 22:36

Košarkaški NBA klub Oklahoma City Thunder izdvaja najviše novca za plaće svojih igrača u svijetu.
27.11.2017. u 20:57

U vrlo uzbudljivom duelu grupe E kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo u košarci koje se igra u Kini 2019. godine Rusija je na svom terenu slavila protiv Belgije rezultatom 77:69.
27.11.2017. u 16:54

Muška seniorska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras gostuje selekciji Francuske, u susretu 2. kola kvalifikacija za svjetsko prvenstvo 2019. u Kini.
27.11.2017. u 09:08

Iako je Jedinstvo BH Telekom večeras poraženo u Mejdanu od košarkašica Play Offa (41:100), Tuzlanke bi utakmicu mogle dobiti za „zelenim stolom“.
26.11.2017. u 22:57

Košarkašice Banovića upisale su petu pobjedu u prvenstvu Bosne i Hercegovine.
26.11.2017. u 22:32

Nezabilježen slučaj u bh. košarci dogodio se večeras u tuzlanskom Mejdanu.
26.11.2017. u 20:10