Košarka

Košarkaški reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović je proglašen za najboljeg strijelca Svjetskog prvenstva u Kini.
15.09.2019. u 16:23

Francuska košarkaška reprezentacija osvojila je bronzanu medalju na Mundobasketu u Kini, svoju drugu ukupno na svjetskim prvenstvima.
15.09.2019. u 12:44

Košarkaši Širokog Brijega svladali su u finalu memorijalnog turnira "Široki 2019" na Pecari momčad KK Splita rezultatom 98:83.
14.09.2019. u 23:35

lAeksandar Saša Đorđević više nije selektor košarkaške reprezentacije Srbije.
14.09.2019. u 17:56

Košarkaška reprezentacija Srbije porazila je Češku u susretu za peto mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kini rezultatom 90:81 te su tom pobjedom okončali nastup na smotri najboljih.
14.09.2019. u 15:50

Ovog vikenda igrat će se utakmice 5. kola Premijer lige BiH za žene.
14.09.2019. u 14:19

Reprezentativci Amerike su danas prekinuli niz od dva poraza na Svjetskom prvenstvu, te trijumfom nad Poljskom na kraju zauzeli sedmo mjesto na ovom velikom takmičenju.
14.09.2019. u 12:46

Finalisti memorijalnog turnira Široki 2019. su HKK Široki i KK Split.
14.09.2019. u 09:57

Jedan od najboljih košarkaša svih vremena Kobe Bryant smatra da će reprezentaciji SAD biti sve teže da dominira na međunarodnim takmičenjima nezavisno od toga kakvu ekipu pošalje.
14.09.2019. u 09:06

U prvoj utakmici Međunarodnog turnira u Osijeku, košarkaši OKK Slobode iz Tuzle poraženi su večeras u susretu sa mađarskim prvoligašem Albom Fehervar rezultatom 68:84 (14:13, 12:26, 22:17, 20:28).
13.09.2019. u 23:05

Komentator Sport kluba Marin Mrduljaš Babo, često zapjeva u prijenosima, a danas se na njegovom repertoaru našao Halid Bešlić.
13.09.2019. u 19:25

Košarkaška reprezentacija Argentine slavila je protiv Francuske rezultatom 80:66 i tako nastavila fenomenalni pohod sve do finala Svjetskog prvenstva koje se igra u Kini.
13.09.2019. u 16:07

Španjolski košarkaši igrat će u finalu Svjetskog prvenstva nakon što su u polufinalu u Pekingu nakon dva produžetka svladali Australiju 95:88 (22:21, 10:16, 19:18, 20:16; 9:9, 15:8).
13.09.2019. u 14:01

Košarkaši Barcelone su danas dobili veliko pojačanje pred novu sezonu, pošto im se pridružio fantastični Malcolm Delaney.
12.09.2019. u 22:02

Košarkaši Češke slavili su rezultatom 94:84 protiv Poljske u duelu razigravanja za plasman od petog do osmog mjesta na Svjetskom prvenstvu koje se igra u Kini.
12.09.2019. u 21:05