Košarka

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine uskoro bi trebala da dobije novog sportskog direktora.
18.09.2019. u 12:13

Tisuće ljudi okupilo se u ponedjeljak navečer u središtu Madrida kako bi dočekale košarkaše Španjolske koji su dan ranije u Kini osvojili svjetsko prvenstvo.
17.09.2019. u 11:03

Aleksandar Trifunović, trener KK Igokea, doživio je u nedjelju uveče moždani udar.
16.09.2019. u 18:22

Španjolski košarkaš Ricky Rubio izabran je za najkorisnijeg igrača Svjetskog prvenstva nakon što je Španjolska u finalu u Pekingu pobijedila Argentinu s 95-75.
15.09.2019. u 18:44

Košarkaška reprezentacija Španije prvak je svijeta! Furija je na furiozan način došla do najvećeg mogućeg uspjeha u košarci trijumfom nad Argentinom rezultatom 95:75. Iako su mnogi prije Mundobasketa potcjenjivali reprezentaciju Španije, ona je pokazala srce i došla do velikog trofeja.
15.09.2019. u 16:14

Košarkaški reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović je proglašen za najboljeg strijelca Svjetskog prvenstva u Kini.
15.09.2019. u 16:23

Francuska košarkaška reprezentacija osvojila je bronzanu medalju na Mundobasketu u Kini, svoju drugu ukupno na svjetskim prvenstvima.
15.09.2019. u 12:44

Košarkaši Širokog Brijega svladali su u finalu memorijalnog turnira "Široki 2019" na Pecari momčad KK Splita rezultatom 98:83.
14.09.2019. u 23:35

lAeksandar Saša Đorđević više nije selektor košarkaške reprezentacije Srbije.
14.09.2019. u 17:56

Košarkaška reprezentacija Srbije porazila je Češku u susretu za peto mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kini rezultatom 90:81 te su tom pobjedom okončali nastup na smotri najboljih.
14.09.2019. u 15:50

Ovog vikenda igrat će se utakmice 5. kola Premijer lige BiH za žene.
14.09.2019. u 14:19

Reprezentativci Amerike su danas prekinuli niz od dva poraza na Svjetskom prvenstvu, te trijumfom nad Poljskom na kraju zauzeli sedmo mjesto na ovom velikom takmičenju.
14.09.2019. u 12:46

Finalisti memorijalnog turnira Široki 2019. su HKK Široki i KK Split.
14.09.2019. u 09:57

Jedan od najboljih košarkaša svih vremena Kobe Bryant smatra da će reprezentaciji SAD biti sve teže da dominira na međunarodnim takmičenjima nezavisno od toga kakvu ekipu pošalje.
14.09.2019. u 09:06

U prvoj utakmici Međunarodnog turnira u Osijeku, košarkaši OKK Slobode iz Tuzle poraženi su večeras u susretu sa mađarskim prvoligašem Albom Fehervar rezultatom 68:84 (14:13, 12:26, 22:17, 20:28).
13.09.2019. u 23:05