Svjetska fudbalska federacija pokrenula je u nedjelju istragu protiv prvog čovjeka Fudbalskog saveza Srbije Slaviše Kokeze zbog intervjua koji je dao za BBC, u kojem je optužio vladajuće tijelo svjetskog fudbala za zavjeru protiv "Orlova".
24.06.2018. u 22:34

Košarkaška reprezentacija BiH večeras je u dvorani SKPC Mejdan u Tuzli odradila drugi današnji trening.
24.06.2018. u 22:29

Robert Lewandowski i saigrači večeras mogu početi spremati kofere. Poljaci, od kojih se mnogo više očekivalo na Mundijalu u Rusiji, doživjeli su debakl u 2. kolu grupe H protiv Kolumbije. Razigrani i silno motivisani Južnoamerikanci potukli su Poljsku do nogu (3:0) i tako ostali u igri za plasman u osminu finala. S druge strane, Poljska nema ni teoretske šanse za plasman u narednu rundu takmičenja i susret 3. kola protiv Japana bit će im samo za prestiž.
24.06.2018. u 22:11

Lewis Hamilton je vodio od početka do kraja i slavio na Velikoj nagradi Francuske voženoj u Le Castelletu na stazi "Paul Ricard".
24.06.2018. u 19:19

U prvom meču 2. kola grupe H Svjetskog prvenstva u Rusiji, Senegal i Japan su u uzbudljivom meču remizirali 2:2.
24.06.2018. u 19:02

Marin Čilić je drugi put u karijeri osvojio ATP 500 turnir u Londonu, popularni Queen's.
24.06.2018. u 18:54

Vezni igrač reprezentacije Švicarske Granit Xhaka impresivno je zakucao loptu u gol Srbije, slavio ga je onako kako može slaviti samo čovjek koji je upravo dao golčinu reprezentaciji države koja mu je oca zbog učešća u demonstracijama utamničila i mlatila tri i po godine, te reprezentaciji zemlje čiji je zločinački režim njegovu porodicu dva puta poslao u izbjeglištvo.
24.06.2018. u 17:39

Veznjak francuske reprezentacije Paul Pogba je izjavio kako bi Svjetsko prvenstvo u Rusiji moglo biti njegovo zadnje SP, ali se nada da će biti u formi za još.
24.06.2018. u 17:35

Reprezentativci BiH osvojili su četiri medalje, jedno srebro i tri bronze, na Prvenstvu Balkana u atletici za juniore i juniorke koje je održano u Istanbulu.
24.06.2018. u 16:07

U drugom meču 2. kola grupe G Svjetskog prvenstva u Rusiji, Engleska je deklasirala slabašnu Panamu sa 6:1.
24.06.2018. u 15:56

Mladi Hrvat Borna Ćorić je ostvario najveću pobjedu u karijeri. 21-godišnji Zagrepčanin je u finalu ATP turnira u Halleu savladao Rogera Federera rezultatom 2:1 u setovima.
24.06.2018. u 15:29

Spreman sam za najjaču ligu na svijetu. Odmalena sam se borio kako bih došao tu gdje sam. Ovim je riječima Džanan Musa najavio svoju američku avanturu, odnosno dolazak u ekipu Bruklin netsa, koja ga je izabrala kao 29. u prvom krugu NBA drafta.
24.06.2018. u 14:38

Na karate turniru na Mediteranskim igrama u Taragoni, u kategoriji preko 68 kilograma Mirnesa Bektaš je u osmini finala bila bolja od Italijanke Klio Ferakuti 4:3 ali je u četvrtfinalu poražena od Francuskinje Nansi Garsije i nije uspjela izboriti borbu za medalju.
24.06.2018. u 14:08

Disciplinska komisija Međunarodne nogometne federacije (FIFA) pokrenula je postupak protiv Hrvatskog nogometnog saveza (HNS) zbog nekoliko incidenata navijača za vrijeme utakmice Hrvatske i Argentine u Nižnjem Novgorodu.
24.06.2018. u 13:08

Bosanskohercegovački plivač Adi Mešetović plasirao se u finale utrke na 50 metara u disciplini "delfin" na Mediteranskim igrama u Tarragoni. On je imao osmo vrijeme u polufinalnoj utrci (24.59), a finale je danas u 17.30 sati.
24.06.2018. u 12:27