Fudbal

Reprezentacija Bosne i Hercegovine ovog mjeseca igra protiv Finske i Grčke u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
01.10.2019. u 14:05

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić najavio je u ponedjeljak objavljivanje svoje knjige, autobiografije nazvane "Moja igra".
01.10.2019. u 08:33

Međunarodna nogometna federacija (FIFA) presudila je kako Cardiff City mora platiti Nantesu šest milijuna eura za transfer Argentinca Emiliana Sale koji je poginuo u zrakoplovnoj nesreći 21. siječnja ove godine.
30.09.2019. u 19:07

Navijači Milana teško da pamte gori period od ovoga sada. Večeras su Rossoneri na svom terenu deklasirani od Fiorentine u igračkom smislu, a na kraju je rezultat glasio 1:3 što nije toliko loše, kakva je situacija bila na terenu.
29.09.2019. u 22:44

Fudbaleri berlinske Herthe pobijedili su danas u gostima Keln sa visokih 4:0, u okviru 6. kola Bundeslige. Gosti su poveli u 23. minuti golom Dilrosuna, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.
29.09.2019. u 20:47

Rimski timovi su danas bili odlični u susretima 6. kola italijanske Serije A.
29.09.2019. u 17:15

Borussia Dortmund je kiksala na domaćem terenu protiv Werder Bremena, a Milioneru su upisali remi (2:2) u utakmici šestog kola njemačke Bundeslige.
28.09.2019. u 23:36

Čelik je u 11. kolu BHT Premijer nogometne lige Bosne i Hercegovine ugostio tuzlansku Slobodu, a susret je završio neriješenim rezultatom 0:0.
28.09.2019. u 23:34

Inter je u utakmici šestog kola italijanske Serije A slavio na gostovanju kod Sampdorije (1:3), iako su cijelo drugo poluvrijeme Nerazzurri igrali sa igračem manje.
28.09.2019. u 23:03

Paris Saint-Germain ostvario je pobjedu protiv Bordeauxa u utakmici osmog kola francuske Ligue 1 (0:1), a pobjedonosni pogodak postigao je Neymar.
28.09.2019. u 23:00

Veoma zanimljiv popodnevni program ponudio je danas engleski Premiership, u sklopu 7. kola.
28.09.2019. u 22:02

Nogometni savez Bosne i Hercegovine osudio je napade i prijetnje koje su osobe koje su se predstavile kao navijači izvršile na novinare i urednike portala Radiosarajevo.ba.
28.09.2019. u 22:00

Milenko Bošnjaković, poput svog suparnika Amara Osima, bio je zadovoljan ishodom derbija između Tuzla Cityja i Željezničara (2:2).
28.09.2019. u 20:59

Amar Osim je bio zadovoljan ishodom derbija na Tušnju protiv Tuzla Cityja, ali i samim kvalitetom utakmice.
28.09.2019. u 19:38

U derbiju 11. kola Premijer lige BiH, na Tušnju su ekipe Tuzla Cityja i Željezničara podijelili bodove odigravši 2:2 (1:1).
28.09.2019. u 19:34