Fudbal

Nakon odigranog prvog kola grupne faze takmičenja na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji još jednom je potvrđeno da Evropa dominira u svjetskom nogometu.
20.06.2018. u 09:38

Nogometna reprezentacija Rusije zabilježila je drugu pobjedu na Svjetskom prvenstvu u njihovoj zemlji.
19.06.2018. u 22:31

Bivši predsjednik Svjetske nogometne organizacije (FIFA) Sepp Blatter doputovao je u Moskvu kako bi gledao utakmice svjetskog prvenstva.
19.06.2018. u 21:38

Senegal je u Moskvi iznenadio Poljsku. Afrička reprezentacija povela je autogolom Thiaga Cioneka u 37. minuti. Rezultat je u 60. minuti povećao M'Baye Niang, dok je strijelac gola za Poljsku četiri minuta prije bio Grzegorz Krychowiak.
19.06.2018. u 19:28

Nogometna reprezentacija Japana u 1. kolu Svjetskog prvenstva u Rusiji u Saransku je pobijedila Kolumbiju sa 2:1 (1:1).
19.06.2018. u 18:58

Ukoliko bude bolji od Spartaka iz Trnave u dvomeču prvog pretkola Lige prvaka, Zrinjski će imati težak zadatak i ide na pobjednika dvoboja Legia – Cork.
19.06.2018. u 14:37

Tomislav Turčin, reprezentativac Hrvatske u mlađim kategorijama, novi je igrač Širokog Brijega.
19.06.2018. u 13:29

Protivnik nogometašima Zrinjskog u prvom pretkolu Lige prvaka bit će slovački prvak Spartak Trnava, odlučio je ždrijeb u središtu Europske nogometne federacije (UEFA) u Nyonu.
19.06.2018. u 12:34

Nakon što je dvije godine bio daleko od hrvatske reprezentacije, Ante Rebić dolaskom novog izbornika Zlatka Dalića izborio se za mjesto u početnih jedanaest 'Vatrenih'.
19.06.2018. u 12:29

Nogometaši tuzlanske Slobode dogovorili su za sada dvije kontrolne utakmice.
19.06.2018. u 11:56

Nogometaši Zrinjskog otputovali su jutros na pripreme u slovenske Moravske Toplice.
19.06.2018. u 09:43

Engleska je pobijedila Tunis sa 2:1 u okviru prvog kola u grupi G Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji. U ovoj grupi G Belgija je danas u Sočiju savladala Panamu sa 3:0.
19.06.2018. u 00:13

Belgija je na olimpijskom stadionu u Sočiju pred 40.000 gledalaca pobijedila autsajdera Panamu sa 3:0 u okviru grupe G, u kojoj se još nalaze Engleska i Tunis.
19.06.2018. u 00:12

Fudbaleri Saudijske Arabije doživjeli su pravu dramu prilikom slijetanja njihovog aviona u Rostov koji se zapalio!
18.06.2018. u 22:34

Željezničar, Sarajevo i Široki Brijeg saznali su kraći spisak potencijalnih protivnika u kvalifikacijama za Evropsku ligu.
18.06.2018. u 19:14