Fudbal

Pionirska nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine (U15) pobijedila je danas u Zagrebu odgovarajuću selekciju Hrvatske s 1:0 (0:0).
05.06.2017. u 18:24

Selektor fudbalske reprezentacije Kosova Albert Bunjaku objavio je danas listu od 23 fadbalera pozvanih za utakmicu Kosovo - Turska u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo “Rusija 2018”, koja se igra 11. juna na stadionu “Loro Boriqi” u albanskom gradu Skadru.
05.06.2017. u 17:49

Slavni brazilski nogometaš Ronaldinho (37) je izjavio da je Cristiano Ronaldo najbolji nogometaš na svijetu.
05.06.2017. u 17:28

Mlada nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine (U21) u Trening centru FK Sarajevo u Butmiru treći dan se priprema za kvalifkacioni susret za evropsko prvenstvo protiv Švicarske.
05.06.2017. u 17:19

Evropska fudbalska organizacija (UEFA) objavila je idealni tim Lige prvaka za proteklu sezonu u kojem se u rosteru od 18 igrača našlo osam fudbalera Real Madrida.
05.06.2017. u 16:07

Jedan od ključnih fudbalera Chelseaja Eden Hazard (26) izjavio je kako bi saslušao moguću ponudu Real Madrida, ali i dodao da bi za "plavce" mogao igrati još mnogo godina.
05.06.2017. u 15:15

Premda je u karijeri osvojio više od 20 trofeja, bio je svjetski prvak s Italijom, osam puta prvak Italije, pobjednik Kupa Uefa, legendarni vratar Juventusa Gianluigi Buffon tri puta je poražen u finalima Lige prvaka.
05.06.2017. u 14:39

Hrvatsku nogometnu reprezentaciju za šest dana u Reykjaviku protiv Islanda čeka jedna od ključnih utakmica kvalifikacija za SP 2018. u Rusiji, a na zagrebačkom okupljanju prije odlaska u Sv. Martin na Muri, izbornik Ante Čačić izrazio je uvjerenje da će njegova momčad u tom dvoboju učiniti sve za uspjeh.
05.06.2017. u 12:25

Kapitan belgijske reprezentacije Eden Hazard teško je ozlijedio desni skočni zglob na treningu uoči kvalifikacijskih utakmica te će propustiti prijateljski dvoboj s Češkom i meč kvalifikacija za SP 2018. protiv Estonije, a u ponedjeljak bi trebao biti podvrgnut operativnom zahvatu, objavio je Belgijski nogometni savez.
05.06.2017. u 11:48

Nogometni reprezentativci Bosne i Hercegovine u Trening centru Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine u Zenici od danas nastavljaju pripreme za utakmicu šestog kola grupe H kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine.
05.06.2017. u 11:03

Juventus je izgubio finale Lige prvaka od Real Madrida, ali je uprkos tome zaradio više u ovom takmičenju od bilo kojeg drugog kluba. Bianconeri su inkasirali 109 miliona eura.
05.06.2017. u 10:18

Novi stari evropski prvak Real se vratio se Madrid sa svojim 12. naslovom prvaka Evrope nakon što je sinoć u spektakularnom finalu u Cardiffu s 4-1 pobijedio Juventus.
05.06.2017. u 00:15

Bivši napadač Real Madrida Javier Hernandez smatra da je vezista "kraljevskog kluba" Luka Modrić zaslužio "Zlatnu loptu" za najboljeg igrača na svijetu.
04.06.2017. u 19:33

Mehmed Baždarević se iz dana u dan suočava sa problemima kada je u pitanju igrački kadar Zmajeva pred meč sa Grčkom 9. juna u Zenici.
04.06.2017. u 17:53

Hrvatski kapetan Luka Modrić, koji je u subotu s Real Madridom osvojio treći naslov prvaka Europe, rekao je da ovo bila jedna od najboljih sezona u povijesti 115 godina starog kluba dok je vezni igrač Mateo Kovačić odbio razgovarati s novinarima.
04.06.2017. u 15:51