Fudbal

Fudbaleri Genta savladali su Rijeku rezultatom 2:1 u prvoj utakmici play-offa Evropske lige.
22.08.2019. u 22:38

Inter je Barceloni poslao novu ponudu za 32-godišnjeg Artura Vidala kojeg žele dovesti na posudbu.
22.08.2019. u 18:47

Prvi današnji meč play-offa Evropske lige odigrali su Astana i BATE Borisov, a domaćin je bio ubjedljiv i slavio je rezultatom 3:0.
22.08.2019. u 18:42

Predstavnici Real Madrida stigli su u Pariz na pregovore oko transfera Neymara.
22.08.2019. u 18:05

Armen Gyulbudaghyants, selektor fudbalske reprezentacije Armenije objavio je spisak na kojem se za sada našlo 13 igrača za predstojeće utakmice kvalifikacija za EURO 2020 protiv Italije i Bosne i Hercegovine.
22.08.2019. u 15:22

Prema navodima italijanskih medija, Paris Saint-Germain nije zainteresovan samo za Paola Dybalu iz Juventusa, nego i za bh. fudbalera Miralema Pjanića, čijeg su zastupnika kontaktirali.
22.08.2019. u 12:29

Nogometaši Dinama ostvarili su dva pogotka prednosti u prvoj utakmici doigravanja za Ligu prvaka, pobijedivši pred 27.000 navijača na Maksimiru norveški Rosenborg s 2:0 (2:0).
21.08.2019. u 23:08

Najuzbudljiviji susret večeri odigran je u Bernu. Young Boys je poveo protiv Crvene zvezde preko Assalea već u sedmoj minuti, a zatim izjednačio Degenek nakon kornera u 18. minuti.
21.08.2019. u 23:07

Argentinski fudbalaer Angel Correa (24) bi uskoro mogao preći u italijanski Milan.
21.08.2019. u 18:50

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko otkrio je kako mu je Alessandro Florenzi ponudio kapitensku traku Rome u namjeri da ga uvjeri da ostane.
21.08.2019. u 17:24

Jurgen Klopp je osvojio nagradu najprestižnijeg njemačkog sportskog lista "Bilda" za menadžera godine.
21.08.2019. u 18:18

Turski Trabzonspor je doveo engleskog nogometaša Daniela Sturridgea (29).
21.08.2019. u 18:17

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić propustit će jednu utakmicu za Real Madrid, zbog izravnog crvenog kartona zarađenog prošlu subotu u prvenstvenom dvoboju sa Celtom Vigo, premda su u Madridu strahovali od strože kazne.
21.08.2019. u 17:16

Kvalifikacije za 65. nogometnu Ligu prvaka ulaze u finalnu fazu. Nakon odigrana tri kola u utrci za šest mjesta za plasman u grupnu fazu elitnog takmičenja preostalo je 12 ekipa.
20.08.2019. u 13:12

Italijanski fudbaler Mario Balotelli rekao je danas da je njegova majka plakala od sreće kada joj je rekao da će preći u Bresciu.
19.08.2019. u 21:03