VIDEO / Amer Gojak strijelac u rutinskoj pobjedi Dinama nad Goricom

Zagrebački Dinamo upisao je i treću pobjedu na startu takmičenja u Hrvatskoj nogometnoj ligi u isto toliko odigranih susreta, a večeras je na Maksimiru pala Gorica rezultatom 3:1.

Dinamo nije imao nikakvih problema, a golovi su postizani baš ‘na vrijeme’ tako da nije bilo alarma i uzbune kod Modrih, prenosi SCsport.

U 22. minuti Dani Olmo je doveo Zagrepčane u vodstvo i to je bio rezultat prvih 45 minuta, da bi nakon sat vremena igre Nikola Moro udvostručio prednost.

Igrao se 83. minut kada je prvi ovosezonski pogodak u HNL-u postigao bosanskohercegovački reprezentativac Amer Gojak. Bh. vezista je zaobišao golmana Kahlinu i tako riješio sve dileme, ako ih je bilo. Konačnih 3:1 postigao je Kristijan Lovrić u 86. minuti susreta.

Gojak je u igru ušao samo deset minuta prije postignutog gola, dok je Izet Hajrović meč odgledao s klupe.