FOTO / VIDEO / Icardi spasio Inter protiv Barce, remi Napolija i PSG-a

Odigrano je i preostalih šest današnjih utakmica u četvrtom kolu Lige prvaka, a zabilježili smo nekoliko vrlo interesantnih rezultata.

Tri derbija odigrana su večeras, a svakako da se izdvaja sudar Intera i Barcelone u kojem, na kraju, nismo imali pobjednika.

Barcelona je u Milano stigla kako bi ostvarila trijumf i tako već sada osigurala plasman u konaut fazu, ali pobjednika nismo vidjeli uprkos inicijativi gostiju.

Ispromašivali su se gosti, Luis Suarez je dva puta u prvom poluvremenu mogao do gola, a u nastavku je pokušaj Rakitića odlično odbranio Handanović. Ipak, u finišu smo vidjeli po gol na obje strane. Malcom je doveo goste u vodstvo, da bi Mauro Icardi poravnao u posljednjim minutama.

Veliki derbi odigrali su Napoli i PSG, a on je završen bez pobjednika pa imamo pravu dramu u grupi C. Konačan rezultat bio je 1:1. Goste je u vodstvo doveo Juan Bernat u nadoknadi prvog dijela, ali je Lorenzo Insigne poravnao rezultat u nastavku sa bijele tačke.

Atletico Madrid je slavio protiv Borussije Dortmund rezultatom 2:0 i tako se revanširao rivalu za poraz iz trećeg kola. Saul Niguez u prvom, te Antoine Griezmann u drugom poluvremenu pogađali su po jednom i tako potvrdili pobjedu Simeoneovog tima.

Sjajni Harry Kane je donio pobjedu Tottenhamu rezultatom 2:1 nakon preokreta protiv PSV-a. Luuk de Jong je doveo goste u vodstvo na startu susreta, ali je u posljednjih 10 minuta Kane sa dva gola riješio pitanje pobjednika.

Luuk de Jong je već u drugoj minuti doveo goste u vodstvo, da bi Harry Kane u finišu poravnao i postavio konačan rezultat. U preostalim mečevima Porto nije imao problema sa Lokomotivom (4:1), kao ni Schalke protiv Galatasaraya (2:0).