VIDEO / Englezi sigurni protiv Nigerije: Položili pretposljednji ispit pred Mundijal!

Reprezentacija Engleske nastavlja sa dobrim partijama pred odlazak u Rusiju pošto je pobijedila selekciju Nigerije sa 2:1.

Englezi su bili daleko bolji rival u prvom poluvremenu kada su praktično i riješili ishod susreta sa afričkom reprezentacijom.

Strijelac prvog gola bio je Cahill u 7. minutu kada je bio najbolji u skoku nakon kornera sa desne strane.

Drugi pogodak "Gordog albiona" bio je djelo Harry Kanea koji je rutinskom završnicom savladao golmana "Super orlova".

Nešto slabiju igru Engleza u drugom dijelu igre iskoristio je Ahmed Musa poslije sretno odbijene lopte od stative. Englezi dobro odrađuju pripremne utakmice pred početak Mundijala, a zadnji ispit će im biti selekcija Costarice.