FOTO / Guti: Uvedite tehnologiju da Real ne mora u produžetke

Nekadašnji fudbaler Reala José María Gutiérrez, poznatiji kao Guti, uključio se u polemiku o sudijskim greškama na revans meču četvrtfinalna Lige prvaka.

José María Gutiérrez - Guti

Guti je stao u odbranu svog bivšeg tima koji je na meti kritika javnosti jer je Ronaldo dao dva gola iz ofsajda u produžetku dvomeča sa Bayernom.

"Uvedite više tu video tehnologiju da Real ne bi bespotrebno igrao produžetke", napisao je Guti na Twitteru uz fotografiju na kojoj se vidi da je i Lewandowski u ofsajdu tokom akcije u kojoj je Sergio Ramos postigao autogol za 1:2.

Bayern je pet minuta prije kraja utakmice na Bernabeuu, koju je dobio u regularnom delu sa 1:2, ostao bez Vidala, koji je isključen, da bi u dodatnih 30 minuta Ronaldo postigao dva pogotka, oba iz ofsajda, a pogodio je i Asensio za trijumf 4:2 i plasman u polufinale.