Auto-moto

Lewis Hamilton je slavio na Velikoj nagradi Brazila na autodromu "Jose Carlos Pace" u Sao Paolu u kišnoj utrci prepunoj incidenata i prekida. To je Britancu bila 52. pobjeda u karijeri i prva u Interlagosu.
13.11.2016. u 20:50

Trkom u španskoj Valenciji okončana je sezona svjetskog prvenstva u motociklizmu.
13.11.2016. u 17:45

Najbolju startnu poziciju (pole position) na sutrašnjoj predzadnjoj utrci sezone svjetskog prvenstva u formuli 1 osvojio je branilac naslova Lewis Hamilton.
12.11.2016. u 19:35

Vozač Mercedesa Nico Rosberg osvojit će prvu šampionsku titulu u Formuli 1 ako pobijedi u predstojećoj utrci za Veliku nagradu Brazila.
07.11.2016. u 16:55

Bivši šampion Formule 1 Michael Schumacher pokazuje "ohrabrujuće znakove" oporavka nakon nesreće na skijanju, rekao je bivši šef tima Mercedes Ross Brawn.
03.11.2016. u 23:17

Predsjednik Međunarodne automobilističke federacije (FIA) Jean Todt tražio je zvaničnu istragu ponašanja vozača Formule 1 ekipe Ferrarija Sebastiana Vettela, koji je na posljednjoj trci za Veliku nagradu Meksika verbalno napao direktora trke Charlieja Whitinga.
01.11.2016. u 14:09

Britanac Lewis Hamilton pobjednik je utrke Svjetskog prvenstva Formule 1 za Veliku nagradu Meksika.
30.10.2016. u 22:29

Malezijci razmišljaju da prekinu organiziranje utrka Formule 1, nakon što im s vodstvom takmičenja istekne ugovor 2018. godine.
25.10.2016. u 13:28

Britanac Lewis Hamilton u bolidu Mercedesa pobijedio je na F1 Velikoj nagradi SAD-a na stazi u Austinu te je smanjio zaostatak za Rosbergom.
24.10.2016. u 08:43

Lewis Hamilton, branilac naslova svjetskog šampiona u Formuli 1, u subotu je osvojio pole position na Velikoj nagradi Sjedinjenih Američkih Država, javlja Anadolu Agency (AA).
22.10.2016. u 23:52

Fočanski "Malatesta of roud tim" domaćin je posljednje, šeste ovosezonske trke terenskim vozila iz of roud šampionata BiH, koja će ovog vikenda biti održana u Nacionalnom parku "Sutjeska".
22.10.2016. u 10:51

Nico Rosberg kaže da je sada njegov jedini cilj bio da ispravi greške iz prošlogodišnje VN SAD kada je predao titulu u ruke Luisa Hamiltona.
19.10.2016. u 20:27

Vozač Mercedesa Lewis Hamilton povukao se sa testiranja Pirellijevih guma u Barceloni kako bi se odmorio i oporavio od bolova u stopalu.
13.10.2016. u 19:17

Trke ubrzanja mnogima izgledaju bezazleno, ali zapravo je riječ o veoma opasnom sportu.
13.10.2016. u 12:47

Njemački vozač Formule 1 Nico Rosberg pobjednik je utrke za Veliku nagradu Japana u Suzuki.
09.10.2016. u 10:54