Auto-moto

Jedna od “najluđih” utrka u historiji Formule 1 održana je danas u Njemačkoj, na stazi Hockenheim. Max Verstappen je na kraju došao do svoje sedme pobjede u karijeri, a na drugom mjestu je završio Sebastian Vettel koji je krenuo s posljednje pozicije. Pobjedničko postolje upotpunio je Daniil Kvyat.
28.07.2019. u 18:02

Legenda automobilske industrije, Lee Iacocca, koji je postao slavan po stvaranju čuvenog brenda Ford Mustang i spašavanju Chryslera od bankrota, preminuo je u utorak u 94. godini, javili su američki mediji.
03.07.2019. u 12:41

Vozač Ferrarija Charles Leclerc krenut će s prve startne pozicije na Velikoj nagradi Austrije.
29.06.2019. u 17:01

Britanac Lewis Hamilton (Mercedes) bio je najbrži u kvalifikacijama VN Francuske, osme utrke Formule 1 koja se vozi na stazi Le Castellet, javlja Hina.
22.06.2019. u 19:13

Više od tisuću gledatelja drugi dan "Old School Street Race Mostar" utrke uživalo je gledajući najbrže automobile s Balkana na pomoćnoj pisti zračne luke u Mostaru.
16.06.2019. u 19:00

Na pomoćnoj pisti zračne luke u Mostaru u subotu je počela najveća utrka ubrzanja automobila u Bosni i Hercegovini, u organizaciji Auto-moto kliba "Extreme". Tiitula najbržeg u Bosni i Hercegovini pripala je Igoru Vuloviću koji vozi za AMK "Extreme".
15.06.2019. u 21:31

Lewis Hamilton (Mercedes) ostvario je 78. pobjedu u karijeri te sedmu na stazi Gilles Villeneuve u Montrealu, iako je ciljem prvi prošao Nijemac Sebastian Vettel u Ferrariju, ali je zbog kazne od pet sekundi na pobjedničkom postolju morao stajati ispod Britanca koji je ostvario već petu pobjedu u ovoj sezoni.
09.06.2019. u 23:37

Međunarodna utrka ubrzanja "Oldschool Street Race Mostar 2019" održat će se u subotu i nedjelju, 15. i 16. lipnja, na pomoćnoj pisti aerodroma u Mostaru.
04.06.2019. u 15:01

Više hiljada građana i brojne poznate ličnosti oprostile su se danas u Beču od nedavno preminulog bivšeg svjetskog šampiona Formule 1 Nikija Laude.
29.05.2019. u 17:19

Lewis Hamilton pobijedio je danas na utrci Formule 1 koja je vožena na ulicama Monte Carla, a time je nastavio ovosezonsku dominaciju ekipe Mercedesa.
26.05.2019. u 17:36

Austrijski je tisak u utorak brojnim naslovnicama i komentarima izvijestio o smrti višestrukog svjetskog prvaka Formule 1 i poduzetnika Nikija Laude koji je u ponedjeljak umro u 70. godini života.
21.05.2019. u 14:45

O sedmerostrukom šampionu Formule 1 Michaelu Schumacheru bit će snimljen dokumentarni film koji bi, prema pisanju pojedinih svjetskih medija, mogao premijerno biti emitovan u decembru ove godine.
12.05.2019. u 22:56

Britanac Lewis Hamilton pobijedio je na petoj utrci sezone Formule 1 i osvojio Veliku nagradu Španije. Treće mu je to slavlje u Barceloni u nizu, a 76. u karijeri.
12.05.2019. u 18:49

Branilac naslova svjetskog prvaka u Formuli 1 Britanac Lewis Hamilton bio je najbrži na zadnjem slobodnom treningu prije kvalifikacija za nedjeljnu utrku za Veliku nagradu Španije.
11.05.2019. u 15:40

Njemački automobilski koncern Volkswagen osvaja novo tržište i sa kineskom startap kompanijom namjerava da proizvodi električne trotinete, piše njemački dnevnik Velt. Radi se o tržištu na koje hrle i drugi proizvođači automobila, kao što je BMW koji već proizvodi ovu vrstu vozila.
07.05.2019. u 23:27