Auto-moto

Svjetski prvak u Formuli 1 - Britanac Lewis Hamilton (Mercedes), posljednju utrku sezone Svjetskog prvenstva počet će s prve startne pozicije, nakon što je bio najbolji danas u kvalifikacijama za Veliku nagradu Abu Dabija.
30.11.2019. u 16:39

Britanski vozač Lewis Hamilton u bolidu Mercedesa osigurao je naslov F1 svjetskog prvaka dvije utrke prije kraja osvojivši drugo mjesto na Velikoj nagradi SAD-a u Austinu.
03.11.2019. u 23:37

Američka automobilska kompanija Dženeral motors (GM) povlači 638.000 sportskih terenskih vozila (SUV) i pikapa u SAD, zbog mogućeg kvara senzora brzine pneumatika što može izazvati nenamjerno kočenje, saopšteno je danas iz kompanije.
31.10.2019. u 23:33

Vozač Mercedesa Britanac Lewis Hamilton pobijedio je u današnjoj trci za Veliku nagradu Meksika u šampionatu Formule 1, čime je došao na korak od osvajanja šeste titule u šampionatu.
27.10.2019. u 23:28

Španac Marc Marquez (Honda) pobjednik je utrke Svjetskog prvenstva u motociklizmu u elitnoj klasi motoGP.
20.10.2019. u 10:05

Vozač Ferrarija Charles Leclerc pobjednik je utrke Formule 1 koja je danas vožena za Veliku nagradu Belgije "Johnie Walker".
01.09.2019. u 18:31

Nijemac Sebastian Vettel bio je najbrži na prvom slobodnom treningu uoči nedjeljne utrke Svjetskog prvenstva Formule 1 za Veliku nagradu Belgije.
30.08.2019. u 16:42

Televizijska voditeljica i 'najbrža žena na svijetu', Amerikanka Jessi Combs (36) poginula je u nesreći u pustinji Alvord u američkoj saveznoj državi Oregon dok je pokušala oboriti vlastiti rekord.
28.08.2019. u 20:25

Vozač Suzukija Alex Rins spektakularno je pobijedio na današnjoj trci Moto GP-a koja se vozila na stazi Silverstone u Velikoj Britaniji tako što je u posljedjoj krivini prestigao šampiona Marca Marqueza.
25.08.2019. u 17:30

Jedna od “najluđih” utrka u historiji Formule 1 održana je danas u Njemačkoj, na stazi Hockenheim. Max Verstappen je na kraju došao do svoje sedme pobjede u karijeri, a na drugom mjestu je završio Sebastian Vettel koji je krenuo s posljednje pozicije. Pobjedničko postolje upotpunio je Daniil Kvyat.
28.07.2019. u 18:02

Legenda automobilske industrije, Lee Iacocca, koji je postao slavan po stvaranju čuvenog brenda Ford Mustang i spašavanju Chryslera od bankrota, preminuo je u utorak u 94. godini, javili su američki mediji.
03.07.2019. u 12:41

Vozač Ferrarija Charles Leclerc krenut će s prve startne pozicije na Velikoj nagradi Austrije.
29.06.2019. u 17:01

Britanac Lewis Hamilton (Mercedes) bio je najbrži u kvalifikacijama VN Francuske, osme utrke Formule 1 koja se vozi na stazi Le Castellet, javlja Hina.
22.06.2019. u 19:13

Više od tisuću gledatelja drugi dan "Old School Street Race Mostar" utrke uživalo je gledajući najbrže automobile s Balkana na pomoćnoj pisti zračne luke u Mostaru.
16.06.2019. u 19:00

Na pomoćnoj pisti zračne luke u Mostaru u subotu je počela najveća utrka ubrzanja automobila u Bosni i Hercegovini, u organizaciji Auto-moto kliba "Extreme". Tiitula najbržeg u Bosni i Hercegovini pripala je Igoru Vuloviću koji vozi za AMK "Extreme".
15.06.2019. u 21:31