Auto-moto

Lewis Hamilton je vodio od početka do kraja i slavio na Velikoj nagradi Francuske voženoj u Le Castelletu na stazi "Paul Ricard".
24.06.2018. u 19:19

Automobilistička utrka Old school Street race Mostar, na kojoj će sudjelovati preko stotinu najbržih automobila iz regije, održat će se ovog vikenda u Mostaru na pomoćnoj pisti mostarskog aerodroma u Kosoru.
14.06.2018. u 12:31

Holandski vozač Formule 1 Max Verstappen (Red Bull) postigao je najbolje vrijeme na prvom slobodnom treningu pred nedjeljnu utrku Formule 1 za Veliku nagradu Kanade u Montrealu.
08.06.2018. u 21:53

Prije nekoliko dana objavljen je preliminarni kalendar takmičenja Formule E za sezonu 2018/19. Na listi se nalazi 13 trka, s tim da još uvijek nije uvršten domaćin za takmičenje zakazano 26. januara iduće godine, kao i da Monaco i Zurich još nisu definitivno potvrđeni kao domaćini.
08.06.2018. u 15:21

Međunarodna automobilistička federacija (FIA) potvrdila je u četvrtak promjene u pravilima natjecanja Svjetskog prvenstva formule 1, kojima će od sljedeće sezone biti omogućene konstrukcijske promjene na bolidima, a time će vozačima biti olakšano pretjecanje.
07.06.2018. u 17:17

Šesta trka u kalendaru Formule 1, za Veliku nagradu Monaka, pripala je vozaču Red Bulla, Danielu Ricciardu.
27.05.2018. u 17:19

Nijemac Sebastian Vettel (Ferrari) bio je najbrži u kvalifikacijama pred nedjeljnu utrku Svjetskog prvenstva Formule 1 za Veliliku nagradu Azerbejdžana u Bakuu.
28.04.2018. u 16:54

Treća trka u sezoni Moto GP-a pripala je Marcu Marquezu, a vozila se Velika nagrada Sjedinjenih Američkih Država u Ostinu.
22.04.2018. u 22:43

Australski vozač Daniel Ricciardo pobjednik je treće trke svjetkog prvenstva Formule 1 u sezoni 2018. Vozač Red Bulla pobijedio je u Šangaju na trci za veliku nagradu Kine šesti put u karijeri.
15.04.2018. u 12:27

Sebastian Vettel (Ferrari) krenut će s prve startne pozicije u sutrašnjoj utrci Svjetskog prvenstva Formule 1 za Veliku nagradu Kine u Šangaju.
14.04.2018. u 10:05

Svjetski prvak u Formuli 1, Britanac Lewis Hamilton, bio je najbrži na današnjim treninzima utrke za Veliku nagradu Kine u Šangaju.
13.04.2018. u 11:08

Vozač Ferrarija Nijemac Sebastian Vettel pobijedio je danas na trci Formule jedan za Veliku nagradu Bahreina.
08.04.2018. u 21:25

Vozač Mercedesa Luis Hamilton startovaće na Velikoj nagradi Bahreina pet pozicija iza mjesta koje izboru u kvalifikacijama.
07.04.2018. u 12:20

Britanac Lewis Hamilton, aktuelni šampion Formule 1, pregovara sa Mercedesom o uvjetima svog novog ugovora, koji je, prema navodima direktora tog tima Tota Wolfa, samo formalnost.
04.04.2018. u 15:44

Lewis Hamilton će krenuti s prve startne pozicije na sutrašnjoj utrci za Veliku nagradu Australije.
24.03.2018. u 09:06