Auto-moto

Nijemac Nico Rosberg bio je najbrži u kvalifikacijama za nedjeljnu utrku Svjetskog prvenstva Formule 1 za Veliku nagradu Njemačke u Hockenheimu.
30.07.2016. u 16:30

Britanac Lewis Hamilton (Mercedes) pobjednik je trke za veliku nagradu Mađarske u Budimpešti.
24.07.2016. u 16:35

Njemački vozač formule 1 Nico Rosberg (Mercedes) bio je najbrži na zadnjem treningu za sutrašnju trku za veliku nagradu Mađarske u Budimpešti.
23.07.2016. u 14:01

Španac Marc Marquez (Honda) pobjednik je trke svjetskog prvenstva u motociklizmu u njemačkom Sachsenringu. U elitnoj klasi motoGP drugo mjesto je zauzeo Britanac Cal Crutchlow (Honda), dok je treći bio Italijan Andrea Dovioziso (Ducati).
17.07.2016. u 16:09

Vodstvo utrke Svjetskog prvenstva formule 1 za Veliku nagradu Velike Britanije kaznilo je vozača Mercedesa Nijemca Nicu Rosberga s dodatnih deset sekundi na ukupno vrijeme, zbog nedopuštene komunikacije s boksom, pa se Max Verstappen pomaknuo na drugo mjesto, a Rosbergova prednost u ukupnom redoslijedu pred Hamiltonom svedena je na samo jedan bod.
10.07.2016. u 21:00

Britanac Lewis Hamilton (Mercedes) pobjednik je desete ovosezonske utrke Svjetskog prvenstva Formule 1 za Veliku nagradu Velike Britanije u Silverstonu.
10.07.2016. u 16:24

Britanac Lewis Hamilton (Mercedes) osvojio je "pol position" u kvalifikacijama za nedjeljnu utrku Svjetskog prvenstva Formule 1 za Veliku nagradu Velike Britanije.
09.07.2016. u 17:22

Svjetski prvak u Formuli 1 Britanac Lewis Hamilton (1:31,654) postavio najbolje vrijeme na prvom slobodnom treningu pred nedjeljnu utrku za Veliku nagradu Velike Britanije u Silverstonu.
08.07.2016. u 15:50

Legendarni vozač Formule 1 Michael Schumacher i dalje se nalazi u teškom stanju zbog nesreće na skijanju, izjavila je njegova portparolka Sabine Kehm.
08.07.2016. u 15:20

Nijemac Nico Rosberg (Mercedes) pobjednik je trke svjetskog prvenstva formule 1 u Bakuu.
19.06.2016. u 18:10

Britanski vozač formule 1 Lewis Hamilton (Mercedes) bio je najbrži na zadnjem treningu za sutrašnju trku za veliku nagradu Evrope u Bakuu (Azerbejdžan).
18.06.2016. u 15:04

Britanac Lewis Hamilton (Mercedes) pobjednik je sedme utrke sezone Svjetskog prvenstva Formule 1 za Veliku nagradu Kanade u Montrealu.
12.06.2016. u 23:29

Nijemac Sebastian Vettel bio je najbrži na zadnjem slobodnom treningu pred kvalifikacijama za nedjeljnu utrku Svjetskog prvenstva Formule 1 za Veliku nagradu Kanade u Montrealu.
11.06.2016. u 18:33

Prošlo je više od dvije godine od kada je jedan od najboljih vozača Formule 1 Michael Schumacher imao tešku nesreću na skijanju na francuskim Alpima.
08.06.2016. u 14:27

Slobodni trening motociklista za Veliku nagradu Katalonije u klasi Moto2 imao je tragičan epilog. Mladi španski motociklista Luis Salom je poginuo u 24. godini nakon pada tokom treninga.
03.06.2016. u 20:08