Auto-moto

Velika nagrada Singapura, 15. trka ovogodišnje Formule 1, završena je u nedjelju, ali se najzanimljiviji detalj dogodio u subotu.
19.09.2016. u 14:19

Njemački vozač Nico Rosberg pobjednik je noćne utrke Formule 1 za Veliku nagradu Singapura.
18.09.2016. u 17:14

Vozač Mercedesa Nico Rosberg (Mercedes) osvojio je pol poziciju pred nedjeljnu utrku Svjetskog prvenstva Formule 1 za Veliku nagradu Singapura.
17.09.2016. u 18:11

Nijemac Nico Rosberg (Mercedes) bio je najbrži na trećem treningu vozača Formule 1 pred nedjeljnu utrku Svjetskog prvenstva za Veliku nagradu Singapura.
17.09.2016. u 15:05

Akvizicija Formule 1 od strane američkog medijskog konglomerata Liberty Media za 4,4 milijarde dolara otvorila je novo poglavlje za ovaj automobilski sport, prenosi BBC.
09.09.2016. u 15:10

Kompanija iz SAD "Liberty media" saopštila je da će otkupiti automobilističko takmičenje "Formulu 1" za 4,4 milijarde dolara.
08.09.2016. u 09:19

Nijemac Nico Rosberg (Mercedes) pobjednik je utrke Formule 1 za Veliku nagradu Italije u Monzi.
04.09.2016. u 16:58

Britanski vozač Lewis Hamilton osvojio je pole position za Veliku nagradu Italije u Monzi.
03.09.2016. u 18:30

Britanac Lewis Hamilton (Mercedes) bio je najbrži na trećem slobodnom treningu vozača Formule 1 uoči utrke za Veliku nagradu Italije u Monzi.
03.09.2016. u 14:26

Vozač Mercedesa Nijemac Nico Rosberg ostvario je najbrže vrijeme na prvom slobodnom treningu uoči utrke za Veliku nagradu Italije u Monzi.
02.09.2016. u 16:13

Brazilac Felipe Massa napustit će Formulu 1 krajem sezone.
01.09.2016. u 20:18

Nijemac Nico Rosberg (Mercedes) pobjednik je trke svjetskog prvenstva formule 1 u belgijskom Spa Francorchampsu.
28.08.2016. u 16:56

Nijemac Nico Rosberg (Mercedes) ostvario je najbolje vrijeme u kvalifikacijama za sutrašnju utrku Formule 1 za Veliku nagradu Belgije u Spa-Francorchampsu.
27.08.2016. u 18:19

Holanđanin Max Verstappen bio je najbrži na drugom slobodnom reningu Formule 1 pred nedjeljnu utrku za Veliku nagradu Belgije.
26.08.2016. u 19:10

Vodeći motociklist svjetskog prvenstva, Španac Marc Marquez (Honda), imao je najbrže vrijeme na kvalifikacijama za sutrašnju trku za veliku nagradu Češke u klasi motoGP.
20.08.2016. u 18:10