Sport

Buran dan sutra, u utorak (23. maja), bit će u Nogometnom/Fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine (N/FS BiH).
22.05.2017. u 17:11

Lionel Messi, fudbaler Barcelone osvojit će ”Zlatnu kopačku” Evrope za sezonu 2016/17.
22.05.2017. u 14:56

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur poražen je na startu ATP turnira u Lyonu.
22.05.2017. u 13:27

Nakon što je Monaco osvojio naslov francuskog nogometnog prvaka, postavlja se pitanje može li vodstvo kluba zadržati momčad na okupu, posebice 18-godišnjeg napadača Kyliana Mbappea.
22.05.2017. u 13:21

Nogometni klub Široki Brijeg i 28-godišnji vezni igrač Ivan Sesar sporazumno su raskinuli suradnju, na zahtjev igrača.
22.05.2017. u 12:04

Mirza Bašić je u prvom kolu kvalifikacija Roland Garrosa savladao favorizovanog Slovenca, Blaža Rola, rezultatom 2:0 (7:6, 6:3), te se tako plasirao u drugo kolo gdje će igrati protiv 117. igrača svijeta, Andreya Rubleva.
22.05.2017. u 11:56

Najtrofejniji trener Evrope Željko Obradović nije krio zadovoljstvo poslije svoje devete, a Fenerbahčeove prve titule Eurolige.
22.05.2017. u 11:10

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić je u svojoj debitantskoj sezoni u dresu Juventusa osvojio Kup Italije i Scudetto, a sada želi i trofej Lige prvaka.
22.05.2017. u 09:53

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić zauzima 194. mjesto na novoj ATP rang listi. U odnosu na prošlosedmičnu listu Šetkić je napredovao 34 pozicije i približio se rekordnom plasmanu karijere (191).
22.05.2017. u 09:32

Prvi reket Bosne i Hercegovine Damir Džumhur danas počinje nastup na ATP turniru serije 250 u francuskom Lyonu.
22.05.2017. u 08:53

Nogometaši madridskog Reala pobijedili su u gostima u okviru posljednjeg kola La Lige ekipu Malage rezultatom 2:0 i tako postali prvaci Španije.
21.05.2017. u 21:52

Košarkaška ekipa Fenerbahcea pobijedila je tim Olympiakosa u finalu Turkish Airlines eurolige i osvojila prvu titulu prvaka u historiji tog kluba, javlja Anadolu Agency (AA).
21.05.2017. u 22:12

Rijeka je slavila u najvažnijoj utakmici u svojoj historiji. Sa 4:0 je razbila Cibaliju i tako postala prvak kolo prije kraja prvenstva jer ima pet bodova više od drugoplasiranog Dinama!
21.05.2017. u 21:04

Juventus je danas osvojio 33. titulu prvaka Italije, a Miralem Pjanić i Mario Madžukić su tokom proslave bili u glavnim ulogama.
21.05.2017. u 19:44

Metalleghe je remizirao protiv Širokog Brijega u Banjoj Luci (0:0) u 31. kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine, te se tako kolo prije kraja našao u opasnoj zoni i u posljednjoj utakmici neće zavisiti sami od sebe, već i od ostalih.
21.05.2017. u 19:08