Sport

Ekipa Golden Statea upisala je gostujuću pobjedu protiv Brooklyna rezultatm 118:111, a veoma važnu pobjedu na svom parketu upisala su i Los Angeles Lakersi.
20.11.2017. u 08:26

Inter je na Giuseppe Meazzi dočekao Atalantu i slavio pobjedu od 2:0. Prvo poluvrijeme je proteklo u boljoj igri Intera, ali na kraju istog je na semaforu stajalo 0:0.
19.11.2017. u 23:04

Bugarski teniser Grigor Dimitrov osvojio je završni ATP masters turnir u Londonu nakon što je u finalu pobijedio Belgijanca Davida Goffina u tri seta, 7:5, 4:6 i 6:3. Dimitrov je u njihovom šestom duelu do pete pobjede došao poslije dva sata i 30 minuta igre.
19.11.2017. u 22:36

Admir Adžem je nakon utakmice u dobrom raspoloženju dao zanimljivu izjavu.
19.11.2017. u 21:05

Željezničar je u okviru 15. kola gostovao kod Borca u Banja Luci i ostvario vrijednu pobjedu od 1:0.
19.11.2017. u 19:57

Košarkaši Sparsa pobijedili su večeras u gostima ekipu Vogošće sa 86:80, u utakmici šestog kola prvenstva Bosne i Hercegovine.
19.11.2017. u 19:50

Završen je i pretposljednji susret 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u kojem je Široki Brijeg, kao domaćin, slavio rezultatom 3:0 protiv GOŠK-a.
19.11.2017. u 18:11

Članovi Streličarskog kluba "Banjaluka" koji postoji deset godina, iako treniraju u teškim uslovima na strelištu Rakovačke bare u Banjaluci, postižu izuzetne rezultate.
19.11.2017. u 17:35

Odigrano je pet utakmica 13. kola italijanske Serije A u tradicionalnom terminu nedjeljom od 15 časova. Izdvaja se rezultat susreta na Luigi Ferrarisu gdje je Sampdorija savladala nemoćni Juventus rezultatom 3:2.
19.11.2017. u 17:16

U derbiju 12. kola španskog fudbalskog prvenstva Atletico Madrid i Real Madrid odigrali bez golova 0:0.
19.11.2017. u 09:38

Jučerašnjom pobjedom nad Mladosti, šef stručnog štaba bordo tima, Husref Musemić postao je trener sa najviše pobjeda u historiji FK Sarajevo.
19.11.2017. u 09:31

Portland Trail Blazersi revanširali su se Sacramento Kingsima za gostujući poraz tako što su na domaćem parketu slavili rezultatom 102:90.
19.11.2017. u 08:30

U 9. kolu ABA lige Cedevita je na krilima maestralnog Džanana Muse savladala Mornar rezultatom 99:74.
18.11.2017. u 23:08

Belgijanac David Goffin i Bugarin Grigor Dimitrov igrat će u fnalu završnog teniskog ATP turnira sezone u Londonu.
18.11.2017. u 23:37

Neuništivi 36-godišnji švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović vratio se večeras na teren poslije pauze od sedam mjeseci zbog povrede. Ibrahimović je ušao u 77. minuti premierligaške utakmice u kojoj je njegov Manchester Uniteda slavio protiv Newcastle Uniteda rezultatom 4:1, prenosi Anadolu Agency (AA).
18.11.2017. u 22:46