Fenomenalnu utakmicu smo danas mogli vidjeti na Allianz Areni, gdje je Bayern u 27. kolu Bundeslige u golijadi savladao Eintracht iz Frankfurta sa čak 5:2.

Mrežu gostiju je načeo Leon Goretzka lijepim pogotkom u 17. minuti, a u finišu prvog dijela na 2:0 je povisio Thomas Muller.

Na samom startu drugog dijela mrežu Kevina Trappa trese i Robert Lewandowski. Tada se činilo da je utakmica riješena, ali na scenu stupa defanzivac gostiju Martin Hinteregger, koji u samo tri minute dva puta pogađa mrežu Bayerna glavom, nakon ubačaja iz kornera od strane Sebastiana Rodea.

Ipak, brzo je sigurno prednost Bavarcima vratio Alphonso Davies, a u 74. minuti je Hinteregger, koji je iz mrtvih digao Frankfurt, bizarnim autogolom zapečatio sudbinu Frankfurta.

Umjesto da ispuca loptu u korner, Hinteregger ju je pokušao iskontrolisati i vratiti ka centru igrališta, ali se ona od njegove noge odbila pravo u mrežu.

Završilo je 5:2.