Vezni igrač FK Sarajevo Aleksandar Pejović ima pravo nastupa na utakmici protiv ekipe Budućnosti iz Podgorice u okviru trećeg pretkola Evropske lige.

Naime, srbijanski internacionalac zaradio je crveni karton u svom posljednjem nastupu u Evropi te je dobio jednu utakmicu suspenzije, koju je i odradio.

Pejović će tako biti veliko pojačanje za trenera Vinka Marinovića budući da se u utakmicama Premijer lige BiH pokazao kao odličan igrač.

U Bordo tim je stigao sredinom prošlog mjeseca iz niškog Radničkog kao besplatan igrač, a već je odigrao četiri utakmice za Bordo tim i upisao tri asistencije.

Za utakmicu protiv Budućnosti pravo nastupa neće imati samo Zinedin Mustedanagić, koji ima zabranu igranja u Evropi još jedan meč.

Podsjetimo, utakmica između Sarajeva i Budućnosti igra se u četvrtak na stadionu Bilino Polje u Zenici s početkom u 20 sati.

(24sata.info)