Paris Saint-Germain uspio je doći do pobjede protiv Nantesa u 14. kolu francuske Ligue 1 (3:1), iako je tim sa Parka Prinčeva imao igrača manje posljednjih 25 minuta.

Parižani su došli u prednost već u drugoj minuti kada je pogodio Kylian Mbappe. U prvom poluvremenu Neymar i Lionel Messi su imali po dvije dobre šanse, no rezultat se nije mijenjao.

PSG je ostao sa igračem manje u 65. minuti kada je Keylor Navas izašao sa svog gola i žestoko startovao, a za to je dobio crveni karton. U 77. minuti gosti su poravnali preko Kolua Miuanija.

Ipak, Nantes nije uspio izdržati do kraja sa igračem više. Prvo je Dennis Appiah u 78. minuti postigao autogol, a potom je u 87. minuti Messi pogodio za konačnih 3:1. Za Argentinca je ovo bio prvi gol u francuskom prvenstvu u šestom nastupu.