
Prema pisanju stranih medija, njih dvoje su uživali u večeri koja je trajala tri sata, a cijeli susret privukao je veliku pažnju medija. Aniston je za tu priliku odabrala crne hlače, bijelu majicu, crni prsluk i čizme s potpeticom.
Nedavno na crvenom tepihu dodjele nagrada Critics Choice Awards, Aniston i njezina kolegica Reese Witherspoon pozvale su Pascala da se pridruži ekipi serije u četvrtoj sezoni.
Pascal je tada odgovorio kako želi saznati više o potencijalnoj ulozi i upitao hoće li ona uključivati nešto romantično s bilo kim, na što mu je Aniston uz smijeh odgovorila: “Sa svima nama.”
Pascal je zatim uz šalu rekao: “Spavam sa svima u showu. Može. U redu, moram se čuti sa svojim agentima”.
Ovaj susret izazvao je dodatnu pažnju, jer se Aniston već dugo nije povezivala s nekim u romantičnom smislu. Poznato je da je bila u braku s glumcem Brad Pittom od 2000. do 2005. godine, a zatim s glumcem Justinom Therouxom od 2015. do 2017. godine. Njezin posljednji suprug, Justin Theroux, nedavno se ponovno oženio s 23 godine mlađom glumicom, Nicole Brydon Bloom.
Par je organizovao privatnu ceremoniju u Tulumu, Meksiko, gdje su razmijenili zavjete na plaži. Theroux i Bloom upoznali su se na zabavi koju je organizirao njihov prijatelj, a prvi put su bili povezani u javnosti u februaru 2023. godine.
(24sata.info)