Nakon što je brutalno oštećen na gostovanju u Trebinju, Igman iz Konjica preživljava istu sudijsku torturu u Banja Luci.

Naime, nakon prvog poluvremena Borac vodi protiv Igmana sa 1:0, a gol je postignut iz nepostojećeg jedanaesterca.

Ninković je bio između dva igrača Igmana,  oslobodio se Dupovca, a onda ga je pokušao zaustaviti Velić. Napravio je faul u napadu, ali sudija Dražen Marić odlučio da pokaže na bijelu tačku.

Na snimku se jasno vidi da je igrač gostiju prvi došao do lopte…

Prije toga je sudijska trojka propustila vidjeti ofsajd Ninković.

Nakon toga u 44. minuti je igrač Igmana Hrelja došao u stopostotnu šansu, a pomoćni sudija signalizovao ofsajd iako ga očito nije bilo.

Još jedno u najmanju ruku sramoćenje sudija na premijerligaškim terenima. No jasno je da se ne radi o pukom neznanju već o režiranim predstavama.