Završene su još neke utakmice play-offa UEFA Konferencijske lige, a Fola bosanskohercegovačkog dvojca Mustafić – Muharemović poražena je od Kairata na svom terenu sa 4:1, a Roma je upisala pobjedu na gostovanju kod Trabzonspora.

Fola je izgubila na svom terenu od Kairata sa 1:4, a vodeći gol za Luksemburžane postigao je bivši juniorski reprezentativac Bosne i Hercegovin Mirza Mustafić. Ipak, do poluvremena gosti su vodili sa 1:3 golovima Shushancheva, Lovea i Alvesa, a u drugom dijelu slavni Brazilac Love pogodio je još jednom.

Iskusni Veldin Muharemović ostao je na klupi Fole, koja će na gostovanje u Kazahstan ide sa velikim zaostatkom.

Roma je slavila protiv Trabzonspora (1:2). U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a Rimljanima je u 55. minuti prednost donio Pellegrini. Izjednačio je Cornelius desetak minuta poslije, a trijumf Vučici donio je Shomurodov u 81. minuti. Uzbekistanac je u ovom prelaznom roku pojačao Romu.

Odigrani su još neki mečevi, Anarthosis je na gostovanju odigrao bez pogodaka protiv Hapoel Beer Sheve, a priliku u kiparskom klubu sa klupe nije dobio bh. veznjak Azer Busuladžić.

Plzen je golovima Havela i Mosquere savladao CSKA iz Sofije sa 2:0, a u redovima bugarskog kluba na klupi je svih 90 minuta presjedio Hamza Čataković.