Fudbaleri Milana sa minimalnih 1:0 su večeras savladali Veronu na gostovanju, a jedini gol na utakmici je postigao Krzysztof Piatek.

Rossoneri su skoro od samog početka imali igrača više pošto je crveni karton zaradio Stepinski u 21. minuti, ali nikako nisu uspijevali probiti bedem domaćih.

Ipak, to je učionio Krzysztof Piatek, koji je u 68. minuti pogodio iz jedanaesterca i tako donio Milanu trijumf.

Kada je već bila istekla i sudijska nadoknada, Milan je sebi zakomplikovao život. Calabria je napravio prekršaj zbog kojeg je zaradio crveni karton, a sudija je procijenio da je on bio van kaznenog prostora.

Iz slobodnjaka je šutirao Veloso, te pogodio živi zid, nakon toga je po lopti raspalio Danko Lazović, a ona je otišla tik pored stative.