Završena su još tri susreta 22. kola italijanske Serije A, a Milan je na San Siru razočarao svoje navijače i upisao samo remi protiv Verone (1:1).

Verona je čak bila stigla i do vodstva u 13. minuti preko Faraonija, kojem je asistirao Zaccagni, ali Milan se uspio vratiti.

Hakan Calhanoglu je u 29. minuti donio poravnanje, te potvrdio da se nalazi u jako dobroj formi.

Ipak, od tada Milan nije previše napravio, a iako su Rossoneri od 68. minute igrali s igračem više, nisu uspjeli doći do pobjede.

Tada je isključen Amrabat, ali je do kraja ostalo 1:1.

Lazio je na Olimpicu potpuno razbio SPAL i slavio s 5:1, a asistenciju za prvi gol svog tima upisao je Senad Lulić, koji je asistirao Ciri Immobileu.

Immobile je u ovoj utakmici postigao dva gola, baš kao i Caicedo, a jednom je pogodio Adekanye.

Genoa je iznenadila u Bergamu i otkinula bod na gostovanju sjajnoj Atalanti. Završeno je 2:2.

Svi golovi su viđeni u prvom dijelu. Toloi je doveo Atalantu u vodstvo, a Genoa je zatim preokrenula golovima Criscita i Sanabrije. Iličić je u 35. minuti postavio 2:2.