Ovogodišnji predstavnik Hrvatske na Eurosongu Marko Bošnjak prilikom gostovanja na Novoj TV govorio je o teškim trenucima u životu, ali i svojim muzičkim izdanjima.
U emisiji “Zdravlje na kvadrat” Marko je otkrio i koliko voli sebe.”Iskreno mislim puno. Ima trenutaka kada i ne volim toliko sebe i kada bih sebe našamarao, ali trudim se voljeti sebe. Mislim da se cijeli život radi na tome”, kazao je.

On je otkrio i da je kroz život imao nekoliko trauma te pojasnio kako se naučio izboriti s njima.

“Nisam uvijek na zdrave načine. To nije uvijek bilo neko zdravo procesuiranje. Nekada je bilo zaista loših i mračnih trenutaka, ali je iz toga nastala super muzika i super tekstovi”, poručio je.

Bošnjak je dalje istakao da je za njega svrha života biti voljen i “raditi nešto što te ispunjava te samo preživjeti ovozemaljsko iskustvo najsrčanije što možeš.”

Prilikom svog gostovanja Bošnjak je otkrio i da već četiri godine ne jede meso, da je izabrao biti vegetarijanac. Podsjećamo, Marko je nedavno govorio i o nedavnim reakcijama na njegovu pjesmu “Poison Cake” te prokomentarisao i uvrede koje je dobio zbog svoje seksualne orijentacije.

“Ponosan sam na to što jesam. Mislim da je jako puno ljudi u Hrvatskoj i dalje primitivno i imaju uska shvatanja svijeta. Ponavljam, ponosan sam na to što jesam i želim to otvoreno živjeti i ne skrivati se. To je nešto na šta želim staviti fokus jer nema potrebe da živimo život neiskreno”, kazao je.

(24sata.info)