Athletic Bilbao je pobijedio Huescu u utakmici 14. kola španske LaLige sa 2:0, a jedan pogodak na utakmici postigao je bosanskohercegovački napadač Kenan Kodro.

U prvom poluvremenu nije bilo velikih prilika. Viđen je samo jedan udarac u okvir gola i to od strane Huesce. Ništa drugačije nije bilo ni u drugom dijelu utakmice, kada su mreže mirovale sve do 86. minute.

Kenan Kodro je ušao u igru u 66. minuti i to mu je bio prvi meč nakon loma ruke i operacije, a u 86. minuti izborio je penal i iznudio drugi žuti karton Jorgea Pulida, koji ga je povukao na šutu.

Bh. napadač je uzeo loptu u ruke i pogodio sa bijele tačke za vodstvo Baskijaca. Kodro je tako bio igrač odluke, a u drugoj minuti sudijske nadoknade Unai Nunez je pogotkom potvrdio trijumf domaćih, prenosi SCsport.