Fudbaleri Juventusa ispustili su pobjedu na gostovanju Veroni pošto je meč 24. kola italijanske Serije A okončan rezultatom 1:1.

Juventus je krenuo ofanzivno u prvom dijelu i stvorio je nekoliko prilika, ali bez učinka. Pokušali su Aaron Ramsey i Cristiano Ronaldo, no nisu bili precizni, dok je za domaćina Davide Faraoni pogodio stativu.

Na odmor se otišlo bez golova, a Cristiano Ronaldo je u 49. minuti doveo Juve u vodstvo nakon asistencije Federica Chiese.

Ono što će navijači Stare dame zamjeriti Andrei Pirlu i igračima, jeste povlačenje nakon postignutog gola. Verona je zaigrala mnogo bolje, a trud se isplatio.

Igrao se 77. minut kada je glavom pogodio Antonin Barak nakon dobrog centaršuta za konačnih 1:1. Da je Darko Lazović bio prezicniji, mogao je domaćin i do sva tri boda, ali na kraju završili su meč mnogo raspoloženiji od gostiju iz Torina.