
Jeleni Karleuši ponovo je ugašen nalog na Instagramu.
Jeleni Karleuši je prije nekoliko mjeseci ugašen nalog na Instagramu, zbog govora mržnje koji je koristila protiv studenata u blokadi.
Nakon nekoliko mjeseci, njoj je nalog vraćen, ali ni to nije dugo trajalo.
Naime, kako je nastavila sa pozivanjem na nasilje nad studentima i ostalim građanima Srbije koji protestuju širom zemlje – njen profil ponovo je prijavljen, a potom i ugašen.
Na njenim zvaničnim fan stranicama objavljena je jedna od njenih posljednjih objava, za koju se pretpostavlja da je bila kap u punoj čaši, nakon čega je nalog suspendovan.
„Ko navija za policiju? Svi navijamo. A Nole samo neka pumpa za podjelu srpskog naroda“, napisala je Jelena, aludirajući na to što je Novak Đoković pobjedu nakon meča slavio simboličnim prikazivanjem pumpanja, prenose Vijesti.
(24sata.info)