Hajdukovi juniori su u finalu Lige prvaka mladih!

Fantastičnom predstavom momčad Marijana Budimira svladala je s 3:1 AC Milan u polufinalnoj utakmici u Ženevi te će u ponedjeljak imati priliku okruniti se naslovom juniorskom prvaka Europe u dvoboju s nizozemskim AZ Alkmaar koji je prethodno svladao portugalski Sporting.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena koje je završilo bez pogodaka, Bijeli su sjajno iskoristili prilike u drugom dijelu utakmice. Najprije je Jere Vrcić pogodio za 1:0 nakon odlične asistencije i prodora Roka Brajkovića u 51. minuti.

U 69. minuti Hajduk već vodi 2:0, opet je asistent Brajković koji je oštro ubacio iz kornera, a nebeski visoko skače Rokas Pukštas i glavom šalje loptu iza leđa vratara Milana.

Za treći pogodak Bijelih pobrinuo se Šimun Hrgović. Oduzeo je loptu Coubisu te iz teškog kuta majstorski plasirao ispod vratara suparničke momčadi.

Milan je uspio smanjiti zaostatak u 83. minuti kada je Zeroli s 12 metara pogodio za 3:1.