Fudbaleri Villareala i Real Madrida večeras su na De la Ceramici remizirali u sjajnoj utakmici rezultatom 2:2.

Kraljevi su bili nadomak prvog poraza u novoj sezoni, ali ih je njega spasio Gareth Bale pogotkom četiri minute prije kraja susreta.

Villareal je dva puta imao prednost u ovom meču, prvi put mu ju je donio Moreno u 12. minuti, da bi Benzema poravnao u sudijskoj nadoknadi prvog dijela.

Prednost je Žutoj podmornici vratio Gomez u 74. minuti, činilo se da će Villareal ostvariti veliki trijumf, ali je Bale pogodio na asistenciju Modrića i donio ekipi Zinedina Zidana bod.

U sudijskoj nadoknadi je Bale napravio neviđenu glupost, pošto je zaradio dva žuta kartona u 93. i 94. minuti i tako je isključen s ove utakmice…