Sjajan meč u okviru 31. kola turske Super Lige gledali smo na Sukru Saracoglu stadionu u Istanbulu. Pobjedu 4:2 protiv Adana Demirspora slavio je Fenerbahče.

Utakmica je odlično krenula po domaće budući da je Djiku doveo Fenerbahče u vodstvo već u 17. minuti, ali je samo osam minuta kasnije Balotelli izjednačio nakon velike greške golmana. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme, Fenerbahce ponovo dolazi do prednosti, a pogodak je postigao kapiten Edin Džeko.

Irfan Can Kahveci je uputio loptu ka Dijamantu koji majstorski prebacuje loptu na lijevu nogu, oslobađa se čuvara i pogađa za 2:1.

Bio je to njegov 19. pogodak u sezoni čime je ponovo prvi strijelac turskog prvenstva

Dušan Tadić je u 70. minuti postigao eurogol sa pola terena.

Međutim, deset minuta kasnije Barasi je postigao drugi gol za goste, ali je u 85. minuti Dursun zapečatio pobjedu Fenerbahčea golom za konačnih 4:2.