Odigrani su prvi mečevi drugog pretkola Lige prvaka, a makedonski Shkupi priredio je senzaciju pošto je ostao neporažen na gostovanju Dinamu u Zagrebu!

Makedonski tim, kojeg s klupe predvodi Goce Sedloski, bivši trener Širokog Brijega, uspio je izvući remi s favorizovanim rivalom. Bilo je 2:2.

Shkupi je vodio golom Quevena iz 25. minute, a potom preokret Dinamu donose Ademi golom u 44. i Petković u 86. minuti.

Činilo se tada da će Dinamo doći do pobjede, ali minut prije kraja Cephas pogađa i postavlja konačnih 2:2! Luka Menalo je u dresu zagrebačkog tima odigrao drugo poluvrijeme.

Kenan Pirić i njegov AEK Larnaca s Kipra priredili su iznenađenje, pošto su u gostima remizirali s Midtjyllandom 1:1.

Pirić je odbranio nekoliko zicera favorizovanim Dancima, a uz to je i asistirao za jedini gol svog tima! Bilo je to u 81. minuti kada je njegovo ispucavanje lopte prethodilo golu Gyurcsoa. Inače, za AEK je nastupio i Hrvoje Miličević.