Nevjerovatan meč smo večeras gledali na Giuseppe Meazzi, gdje je Inter u 2. kolu Serije A u meču punom preokreta uspio savladati Fiorentinu sa 4:3.

Fiorentina je povela već u 3. minuti preko Kouamea, a uslijedio je preokret Nerazzurra. Prvi gol je za domaće postigao Lautaro Martinez u nadoknadi prvog dijela, da bi preokret donio Ceccherini autogolom u sedmoj minuti nastavka.

Ipak, nakon toga smo vidjeli još jedan preokret. Castrovilli je u 57. minuti poravnao na 2:2, da bi za novo vodstvo gostiju šest minuta poslije pogodio Chiesa.

Činilo se da je Inter na koljenima i da će upisati poraz, ali onda je uslijedio blitzkrieg Nerazzurra za novi preokret i njihovu pobjedu od 4:3.

Lukaku je u 87. minuti poravnao rezultat na 3:3, da bi već u sljedećem napadu Intera pogodio i D'Ambrosio i tako postavio konačnih 4:3.