Košarkaši Dallas Mavericksa jučer su u ranijem terminu odigravanja NBA utakmica (po našem vremenu) na svom parketu pobijedili Sacramento Kingse 105:99, a odličan meč odigrao je Luka Dončić.

Dallas je pred svojim navijačima došao do nove pobjede, a od samog početka imao je vodstvo, koje nije ispuštao. Prvu trećinu Dallas je dobio 31:22, a ne poluvrijeme je otišao s vodstvom 53:47.

Momčad Luke Dončića bila je bolja i u drugom poluvremenu, iako je Sacramento cijelo vrijeme bio u igri. Ipak, gosti nisu imali snage za preokret pa je Dallas na kraju pobijedio 105:99.

Maverickse je do pobjede vodio Luka Dončić, koji je upisao double-double učinak. Slovenac je upisao 23 poena i uz to dodao deset asistencija i osam skokova, piše Index.hr.

Utakmicu je obilježio koš koji je pao četiri minute prije kraja. Luka Dončić zabio je tricu s gotovo polovice terena i oduševio publiku na tribinama.

Kod Sacramenta je najbolji bio Holmes s 22 poena na koja je dodao 13 skokova. Dallas u dosadašnjem dijelu sezone ima četiri pobjede i dva poraza, a Sacramento ima učinak 3:3.