Chelsea je u 17. kolu Premier lige pobijedio Bournemouth 2:0 i prekinuo loš niz od tri uzastopna poraza u svim natjecanjima i pet utakmica bez pobjede u prvenstvu.

Momčad Grahama Pottera susret je riješila prvih 25 minuta kad je zabila oba gola te je do kraja susreta bez većih problema čuvala prednost.

Chelsea je poveo u 16. minuti nakon lijepe akcije čitave momčadi. Na kraju je Sterling s desnoga krila poslao sjajnu loptu u peterac, a Kai Havertz ju je uz pomoć golmana ugurao u gol za 1:0 i svoj četvrti gol ove sezone. Susret je riješen osam minuta kasnije kad je Havertz asistirao Mountu, a ovaj krasnim udarcem s ruba šesnaesterca pogodio za, pokazalo se, konačnih 2:0.

Chelsea je ovom pobjedom preskočio Fulham na osmome mjestu i trenutačno je dva boda od mjesta koja vode u Evropu, prenosi Index.