Vijesti  •  Studio Concept  •  Sport Centar  •  Automarket  •  Nekretnine365
 24 početak  •  RSS  •  WAP  •  Kontakt
Početna - 24sata.info


Posljednja izmjena: 04. 07. 2008. • 22:54
VijestiInfoNajaveForumGalerijaBazaDirektorijIgreChat
Kao Startna stranicaKontakt / E-mailRSS / 10 posljednjih vijestiMoje vijesti / 10 posljednjih vijestiDodaj u iGoogle / Google ReaderDodaj u My Yahoo!
 • ZABAVA » ZANIMLJIVOSTI Prirodni porod: Trudni muškarac rodio curicu... • SPORT » FUDBAL Rok od tri mjeseca: Ukrajina ostaje bez organizacije takmičenja EURO 2012?... • VIJESTI » CRNA HRONIKA Crna Gora: Policajce prvo pogodio grom, a onda imali tešku saobraćajnu nesreću... • VIJESTI » REGIJA Tragedija u Sloveniji: U rijeci Savi nestalo najmanje deset ljudi... • LIFESTYLE » NAUKA SAD: Naučnici blokirali prodor HIV virusa u bijela krvna zrnca... • VIJESTI » POLITIKA Kantonalno tužilaštvo Sarajevo: Optužnice protiv Bičakčića i Čovića na čekanju... • VIJESTI » BOSNA I HERCEGOVINA EU zahtijevi neprecizni i uopšteni: Prvo pasoši, pa vize... • ZABAVA » ZANIMLJIVOSTI Butan: Parlamentarnim zastupnicima igrice zanimljivije od rasprava... • GRADOVI » SARAJEVO Kantonalni sud Sarajevo: Odbijeno potvrđivanje optužnice u predmetu "Gaši i drugi"... • ZABAVA » SHOWBUSSINES Alex Rodriguez: Navodni Madonnin ljubavnik napustio ženu... • ZABAVA » MUZIKA Kraljevsko priznanje: Kylie Minogue od princa Charlesa dobila orden Britanskog carstva... • ZABAVA » SHOWBUSSINES Opet nepoželjna: Jay-Z zabranio Naomi ulaz na zabavu... • LIFESTYLE » ZDRAVLJE Istraživanja: Povećan obim struka uvećava smrtni rizik... • VIJESTI » BOSNA I HERCEGOVINA Napadi na "Transparency International": Glas Milorada Dodika kroz "medije" iz Republike Srpske... • TEHNOLOGIJA » AUTOMOBILI Povratak najštedljivijeg: Svega 1 litar na 100 kilometara...
Moje vijesti

Vijesti
Gradovi
Sport
Zabava
Tehnologija
Lifestyle
Kolumne
Extra zona
Najnovije vijesti



  
PonUtoSriČetPetSubNed
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31




BOLCAM.COM: Audio video chat

BIOSPHERE business center Mostar
Jayde Nicole: Najseksi Playboyeva zečica godine
• Jayde Nicole / ap.org

Aktuelne vijesti
Prirodni porod: Trudni muškarac rodio curicuPrirodni porod: Trudni muškarac rodio curicu

Butan: Parlamentarnim zastupnicima igrice zanimljivije od raspravaButan: Parlamentarnim zastupnicima igrice zanimljivije od rasprava

Drugo po redu: Naomi opet trudna?Drugo po redu: Naomi opet trudna?

Jayde Nicole: Najseksi Playboyeva zečica godine

24SI - Jayde Nicole se u januaru prošle godine na poziv glavnog urednika fotografije pristala razgolišiti pred kamerom Playboyevog fotografa i nije pogriješila, to joj je donjelo titulu najpoželjnije zečice 2008. godine i ekskluzivne slike snimljene u rezidenciji starog lisca Hugha Hefnera. Sve se, naravno, promijenilo preko noći, a ljepotica je dobila sve ono o čemu je sanjala, život u bikiniju oko Hefnerovog bazena, sa čašom najskupljeg šampanjca u ruci.

Jayde je karijeru počela snimajući slike za modne kataloge i noseći periferne revije već sa šest godina, tada su, naime, njeni roditelji shvatili da im je kćerka pravi dragulj i da ne bi bila loša ideja probati to naplatiti. Rođena Kanađanka vrlo rano sa roditeljima se preselila iz rodnog Scaraborougha u Port Perry.

Nakon što je Jayde napunila jedanaest godina, nakratko je napustila karijeru modela, jer je htjela pronaći sebe  smatrajući da je "prezrela" za "dječje" poslove kao što je poziranje i smješkanje u kameru. Ipak, kao petnaestogodišnjakinju na ulici ju je zapazio modni agent iz Toronta i ubrzo u Jayde probudio "uspavane" strasti, te joj nije dugo trebalo da se vrati snimanju ispred fotoaparata.

Nakon toga Jayde se počela pojavljivati na brojnim naslovnim stranicama i modnim revijama, a danas je i ponosna vlasnica vlastite modne agencije. Ova 22-godišnjakinja kratko vrijeme imala je i akademske ambicije, počela je studirati menadžment na George Brown koledžu u Torontu, ali je ubrzo odustala jer je odlučila da joj je karijera modela ipak najvažnija.

Jayde Nicole zna šta znači "dati sve kameri" - jednom prilikom radila je na otvorenom na temperaturi koja je gotovo bila 40 stepeni ispod nule. "Namazali su mi cijelo tijelo glicerinom kako bi me bar malo zagrijao, fotografije su ispale stvarno cool, mislim doslovno hladne ...". Djevojku koja ne podnosi grubost i netoleranciju, a cijeni inteligenciju i poštenje, muškarac će impresionirati ako je na prvi sastanak odvede u zoološki vrt, i ponaša se prema njoj kao prema sebi ravnoj.

(index.hr)


RSS verzija vijestiVerzija vijesti za štampanje Pošalji vijest prijatelju 09. 05. 2008. • 19:32


5 / 5 (1 glasova)